کد خبر: 156468 A

یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا؛

اگرچه هر دو تیم موقعیت های نصفه و نیمه ای را بر روی دروازه یکدیگر ایجاد کردند ولی هر دو دروازه بان شانس داشتند که دروازه های خود را بسته نگه دارند تا ۴۵ دقیقه نخست بدون رد و بدل شدن گل به پایان برسد.

دور رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا با برگزاری دو دیدار پیگیری شد که نیمه نخست هر دو دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید.

به گزارش خبرنگار ایلنا، در دیدار رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا از ساعت ۲۳:۱۵ در ورزشگاه نیوکمپ بارسلونا میزبان اتلتیکو مادرید بود که این دیدار در پایان نیمه نخست با نتیجه تساوی بدون گل دو تیم به پایان رسید.

اگرچه هر دو تیم موقعیت های نصفه و نیمه ای را بر روی دروازه یکدیگر ایجاد کردند ولی هر دو دروازه بان شانس داشتند که دروازه های خود را بسته نگه دارند تا ۴۵ دقیقه نخست بدون رد و بدل شدن گل به پایان برسد. در پایان نیمه نخست کوکه، گابی و آردا توران از اتلتیکو از داور این دیدار کارت زرد دریافت کردند.

مصدومیت جرارد پیکه در همان دقایق ابتدایی بازی و خروج این بازیکن از زمین مسابقه از حوادثنیمه نخست بود. بارترا به جای پیکه در ترکیب بارسا قرار گرفت. همچنین دیه گو کاستا مهاجم مطرح اتلتیکو نیز به دلیل مصدومیت در میانه های نیمه از زمین مسابقه خارج شد.

در دیگر دیدار این مرحله منچستر یونایتد و بایرن مونیخ نیز در ورزشگاه اولدترافورد به مصاف هم رفتند که این دیدار نیز در پایان نیمه نخست با نتیجه مساوی بدون گل دو تیم به پایان رسید.

بارسلونا بازی بایرن مونیخ تساوی بدون گل دروازه بان دیه زمین لیگ قهرمانان اروپا منچستر یونایتد نیمه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر