کد خبر: 161933 A

نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان اروپا؛

دیدار رفت تیم های اتلتیکو مادرید و چلسی با تساوی بدون گل دو تیم در مادرید به پایان رسید تا کار به دیدار برگشت و ورزشگاه استمفوردبریج شهر لندن کشیده شود.

دیدار رفت تیم های اتلتیکو مادرید و چلسی با تساوی بدون گل دو تیم در مادرید به پایان رسید تا کار به دیدار برگشت و ورزشگاه استمفوردبریج شهر لندن کشیده شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا، در نخستین دیدار از مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا از ساعت ۲۳:۱۵ در ورزشگاه ویسنته کالدرون شهر مادرید تیم های اتلتیکو و چلسی برگزار کننده بازی رفت این مرحله بودند که این بازی پر برخورد با نتیجه تساوی بدون گل دو تیم به پایان رسید تا اندیشه های تهاجمی سیمئونه و مورینیو برای گشودن دروازه تیم های یکدیگر در این دیدار راهگشا نباشد.

اگرچه دو تیم در این دیدار دارای موقعیت نصفه و نیمه ای بودند ولی در امر گلزنی موفقیت چندانی نداشتند تا این بازی بدون گل به پایان برسد. شاگردان دیه گو سیمئونه نمی خواستند در خانه و در ورزشگاه خانگی به راحتی به شاگردان مورینیو امتیازی بدهند تا کار در بازی برگشت برای آنها سخت تر شود.

فرانک لمپارد، جان اوبی مایکل و دمبا با از چلسی و میراندا و گابی از اتلتیکو در این دیدار از داور مسابقه کارت زرد گرفتند.

مصدومیت و بیرون رفتن پتر چک دروازه بان چلسی و البته جان تری کاپیتان آبی های لندنی از اتفاقات این بازی بود.

دیدار برگشت دو تیم چهارشنبه شب دهم اردیبهشت ماه در ورزشگاه استمفوردبریج شهر لندن برگزار خواهد شد.

دیدار فینال این رقابت ها سوم خردادماه در ورزشگاه دلوژ شهر بنفیکا برگزار خواهد شد تا پرونده این فصل لیگ قهرمانان نیز بسته شود.

بازی تساوی بدون گل چک چلسی دروازه بان دیه لندن لیگ قهرمانان لیگ قهرمانان اروپا نیمه نهایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر