کد خبر: 216752 A

بفرمائید ال‌کلاسیکو؛

ورزشگاه سانتیاگو برنابئو امشب میزبان پادشاهان دنیای توپ گرد است، جایی که ابر ستاره های فوتبال رو در روی یکدیگر قرار می گیرند تا هواداران فوتبال را به یک ضیافت بزرگ دعوت کنند

امشب به ضیافت سلاطین فوتبال دعوت شده‌ایم جایی‌که ستارگان رئال مادرید و بارسلونا به مصاف هم خواهند رفت، اما این بازی چیزی فراتر از فوتبال است، شاید چیزی مشابه مرگ و زندگی.

به گزارش خبرنگار ایلنا، ورزشگاه سانتیاگو برنابئو امشب میزبان پادشاهان دنیای توپ‌گرد است، جایی که ابر ستاره‌های فوتبال رو در روی یکدیگر قرار می‌گیرند تا هواداران فوتبال را به یک ضیافت بزرگ دعوت کنند. امشب سانتیاگو برنابئو بوی خون می‌دهد چراکه نه کریس رونالدو و نه لیونل مسی نمی‌خواهند بازنده بازی بزرگ باشند و تمام وجودشان را در زمین می‌گذارند تا شادی را برای هواداران تیم‌های خود به ارمغان بیاورند، امشب فوتبال کلاسیک و مدرن دو تیم می‌تواند دوباره ما را به جنون برساند، اینجا ال‌کلاسیکو است و تا می‌توانید از آن لذت ببرید.

شاید دیدن این بازی برای ما یک خوشبختی بزرگ و وصف نشدنی باشد، چراکه فوتبال بی‌روح و مرده فوتبال ایران دیگر ما را سر شوق نمی‌آورد و حالا که خوشبختانه بازی‌ها هم به دلیل دعوای فدراسیون‌فوتبال و صدا و سیما پخش نمی‌شود، می‌توانیم یک بار دیگر از دیدن ال‌کلاسیکو نهایت لذت را ببریم و سیراب شویم، بدون تردید ما آدم‌های بسیار خوشبختی هستیم که این دوره از فوتبال را درک می‌کنیم چراکه می‌توانیم هنرنمایی ستاره‌های بزرگی همچون مسی و رونالدو را ببینیم و از آن لذت ببریم.

امشب فوتبال در سانتیاگو برنابئو یک بار دیگر معنی می‌شود و شما می‌توانید پس از بازی‌های بی‌روح و کسل‌کننده لیگ ایران، چای‌ایرانی را دم کنید و با یک کاسه تخمه از هنرنمایی پادشاهان فوتبال دنیا لذت ببرید، امشب تاریخ ال‌کلاسیکو دوباره ورق خواهد خورد، اما فارغ از هر نتیجه‌ای که رقم بخورد، برنده واقعی این دوئل بزرگ تماشاگران خواهند بود که دوباره صحنه‌های ناب فوتبال را خواهند دید، صحنه‌هایی که می‌تواند شما را تا مرز سکته پیش ببرد، اما آنچه مسلم است اینکه، از این همه اضطراب و استرس نهایت لذت را خواهید برد. امشب سانتیاگو برنابئو بوی خون می‌دهد.

ایران بارسلونا بازی چای رئال مادرید زمین صدا و سیما فدراسیون فوتبال فوتبال فوتبال ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر