کد خبر: 217180 A

ال‌کلاسیکوی‌شماره۲۶۱ - مادرید؛

دیدار تیم‌های فوتبال رئال‌ مادرید و بارسلونا در ۲۶۱ ال کلاسیکوی فوتبال اسپانیا در نیمه اول با تساوی ۱-۱ به پایان رسید. گل زودهنگام نیمار را رونالدو از روی نقطه پنالتی جواب داد.

نیمه نخست ال‌کلاسیکوی سنتی اسپانیا با نتیجه تساوی یک بر یک دو تیم به پایان رسید.

به گزارش خیرنگار ایلنا، در هفته نهم لالیگا تیم‌های فوتبال رئال‌مادرید و بارسلونا در ال‌کلاسیکوی شماره ۲۶۱ از ساعت ۱۹:۳۰ در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو با قضاوت خیل مانزانو داور جوان و ۳۰ ساله اسپانیایی که نخستین بار قاضی این پیکار بزرگ شده بود به مصاف هم رفتند که در پایان نیمه نخست دو تیم با تساوی یک بر یک به رختکن رفتند تا نیمه دوم هیجانی تر شود.

ترکیب رئال مادرید:کاسیاس - کارواخال - په په - راموس - مارسلو - خامس - کروس - مودریچ - ایسکو - رونالدو - بنزما

ترکیب بارسلونا:براوو - آلوس - پیکه - ماسکرانو - متیو - بوسکتس - ژاوی - اینیستا - نیمار - مسی - سوارز

هنوز بازی شکل جدی به خود نگرفته بود که نیمار بر روی ارسال و پاس زیبای آلوس با عبور از مدافعان رئال موفق شد در دقیقه ۴ دروازه ایکر کاسیاس را باز کند تا شوکی بزرگ را به هواداران سفیدپوش حاضر در برنابئو وارد کند.

در دقیقه ۲۵ رونالدو در درون محوطه جریمه با برخورد به بوسکتس روی زمین افتاد و به شدت معتقد بود که مدافع بارسا روی او مرتکب خطای پنالتی شده ولی قاضی میدان اعتقادی به خطای پنالتی نداشت.

در ادامه بارسا چندین موقعیت دیگر داشت تا تعداد گل های خود را افزایش دهد ولی با بی دقتی مهاجمان این موقعیت ها به گل بدل نشد تا اینکه در دقیقه ۳۴ پیکه در درون محوطه شش قدم ارسال زمینی مارسلو را با دست گرفت تا مانزانو به نشانه خطای پنالتی در سوت خود بدمد. رونالدو پشت توپ ایستاد و با خونسردی کامل توپ را بر خلاف جهت حرکت براوو به تور دروازه دوخت تا بارسلونا بعد از ۸ بازی بالاخره دروازه اش در لالیگا باز شود.

لیونل مسی، نیمار، پیکه و اینیستا از بارسلونا در این نیمه از مانزانو کارت زرد گرفتند.

ال‌کلاسیکوی‌شماره261
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر