کد خبر: 241826 A

مهم‌ترین مسئله افراشتن پرچم ما بود؛

ژاپن بازیکنانی دارد که در بهترین باشگاه‌های اروپا بازی می‌کنند و ما از بازی مقابل چنین تیم بزرگی درس‌های زیادی گرفتیم.

سرمربی تیم ملی فوتبال فلسطین معتقد است مهم‌ترین مسئله در بازی با ژاپن برافراشتن پرچم فلسطین بود.

به گزارش خبرنگار ایلنا، احمد الحسن پس از شکست ۴ بر صفر عمان از ژاپن در جام ملت‌های آسیا گفت: احساس غرور می‌کنم و این احساس چیزی است که نمی‌توانم توصیفش کنم.

وی اضافه کرد: مهم‌ترین مسئله این بود که پرچم فلسطین را بالا بردیم و سرود ملی ما در استرالیا طنین انداز شد. می‌خواستیم عملکرد خوبی به نمایش بگذاریم تا به همه نشان دهیم با تمام مشکلاتی که داریم، می‌توانیم فوتبال بازی کنیم. ما این را در دو بازی آینده مقابل عراق و اردن نشان خواهیم داد.

الحسن ادامه داد: تفاوت بین مسابقات چلنج کاپ و جام ملت‌های آسیا از لحاظ سطح، مهارت‌ها فردی و تیمی بسیار زیاد است. در چلنج کاپ رنکینگ تیم‌ها در فیفا بالای ۱۵۰ است؛ در حالی که در جام ملت‌های آسیا رده تیم‌ها در رنکینگ فیفا حدود ۵۰ است.
سرمربی تیم ملی فوتبال فلسطین با اشاره به بازی تیم مقابل افزود: ژاپن بازیکنانی دارد که در بهترین باشگاه‌های اروپا بازی می‌کنند و ما از بازی مقابل چنین تیم بزرگی درس‌های زیادی گرفتیم.

وی اضافه کرد: مجبور بودم بین دو نیمه از لحاظ روحی روی بازیکنانم کار کنم و نه از لحاظ تکنیکی. به شاگردانم گفتم مسابقه جدیدی را شروع کنند و فکر کنند که بازی همچنان صفر –صفر در جریان است. فقط تلاش کنند در نیمه دوم بهترین عملکردشان را به نمایش بگذارند.

وی گفت: درس‌های زیادی در این بازی گرفتیم. برخی اشتیاهات تیمی را متوجه شدیم و روی اصلاح آنها در روزهای آینده تلاش می‌کنیم و مقابل اردن با نیروی تازه‌ای بازی می‌کنیم.

جام ملت‌های آسیا احمد الحسن
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر