کد خبر: 246438 A

استرالیا ۲ – امارات صفر؛

بعد از گل زودهنگام استرالیا شیرازه امارات تقریباً از هم پاشیده و این فرصت خوبی بود تا دقیقه ۱۴ دیویدسون پس از چند رفت و برگشت توپ مقابل دروازه امارات، توپ را با یک شوت زمینی از زیر دستان ناصر به گل دوم میزبان تبدیل کند.

نیمه نخست دیدار تیم‌های ملی فوتبال استرالیا و امارات با نتیجه ۲ بر صفر به سود میزبان جام ملت‌ها به پایان رسید.

به گزارش خبرنگار ایلنا، دیدار تیم‌های ملی فوتبال استرالیا و امارات از مرحله نیمه‌نهایی جام ملت‌های آسیا با قضاوت روشن ایرماتوف از ساعت ۱۲:۳۰ امروز به وقت تهران در ورزشگاه نیوکاسل آغاز شد که ۴۵ دقیقه نخست را کانگوروها با ۲ گل برتری به رختکن رفتند.

ترکیب استرالیا:متئو رایان، ترنت سینز بری، ایوان فرانیچ، جیسون دیویدسون، متئو اسپرینوویچ، رابی کروسه، تیم کیهیل، ماسیمو لونگو، متئو لکی، مارک میلیگان، میل یدیناک

ترکیب امارات:ماجد ناصر، ولید عباس، محمد احمد، محند سالم، عبدالعزیز سنغور، عمر عبدالرحمن، امیر عبدارلحمان، خمیس اسماعیل، الاحمد مبخوط، احمد خلیل

میزبان جام‌ملت‌ها بازی را کاملاً تهاجمی آغاز کرد و خیلی زود در دقیقه سوم به گل رسید. در این دقیقه توپی از روی نقطه کرنر سمت‌چپ دروازه‌امارات روی دروازه ماجد ناصر ارسال شد و در حالی‌که مدافعان‌امارات با تیم کیهیل و اسپرینوویچ یارگیری کرده‌ بودند، ترنت سینز‌بری بالاتر از مدافعان حریف با یک ضربه سر چکشی توپ را به کنج بالایی دروازه امارات دوخت.

بعد از گل زود هنگام استرالیا شیرازه امارات تقریباً از هم پاشیده و این فرصت خوبی بود تا دقیقه ۱۴ جیسون دیویدسون پس از چند رفت و برگشت توپ مقابل دروازه امارات، توپ را با یک شوت زمینی از زیر دستان ناصر به گل دوم میزبان تبدیل کند.

شاگردان مهدی علی که قافیه را باخته بودند، پس از دریافت این گل سعی کردند به دروازه متیو رایان نزدیک شوند اما تکیه بر حرکات انفرادی عمر عبدالرحمن نتوانست گره از کار امارات بازکند و استرالیا هم پس از گل دوم بیشتر بازی را اداره کرد تا این نیمه با نتیجه ۲ بر صفر به سود میزبان تمام شود.

متئو لکی از استرالیا در این نیمه به دلیل خطا روی بازیکن امارات با کارت زرد ایرماتوف جریمه شد.

جام ملت‌های آسیا تیم ملی امارات تیم ملی استرالیا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر