کد خبر: 253464 A

پیش بازی شالکه و رئال مادرید؛

بعید نیست امشب اندک هواداران مادریدی حاضر در ورزشگاه اختصاصی شالکه، تولد دوباره رونالدو را با گلزنی وی جشن بگیرند. این بار بدون دلخوری!

دیدار تیم‌های رئال مادرید و شالکه ۰۴ امشب درحالی برگزار می‌شود که کریستیانو رونالدو درپی شکستن طلسم گل‌ نزدن‌اش است.
به گزارش ایلنا، توقف گلزنی‌های ستاره پرتغالی رئال مادرید از یک سو و برپایی جشن تولد رونالدو در شب شکست تحقیرآمیز ۲ هفته پیش این تیم برابر اتلتیکومادرید از سوی دیگر که با خشم عجیب هواداران رئال توام شد، سبب شده کریستیانو امشب انگیزه زیادی برای گشودن دروازه شالکه داشته باشد.

این روز‌ها کریس هم مانند رئال حال و روز چندان خوشی ندارد. بدبیاری‌های ۷ محبوب سانتیاگو برنابئو از جام باشگاه‌های جهان آغاز شد. او در ۲ دیدار تیم‌اش برابر کروز آزول و سن‌لورنزو موفق به گلزنی نشد. این درحالی بود که رونالدو تا پیش از آن در ۲۳ بازی رسمی ۳۲ گل با پیراهن قوهای سپید برنابئو به ثمر رسانده بود و میانگین ۱.۳۹ گل در هر بازی را برای خود ثبت کرد و این بهترین آمار دوران فوتبالش بود.

خوشحالی رونالدو اما چندان طول نکشید و حالا حدود یک ماه است که لالیگا رنگ گلزنی او را ندیده است. رونالدو در ۴ بازی متوالی مقابل اسپانیول، کوردوبا، اتلتیکومادرید و دپورتیو لاکرونیا موفق به گلزنی نشد. با خاموش شدن موتور گلزنی او رئال هم با افت محسوسی مواجه شد و حالا بارسا، دشمن دیرینه خود را دریک قدمی‌اش می‌بیند.

امشب از جهت دیگری برای رونالدو هم شب مهمی است. رونالدو در جدول گلزنان لیگ قهرمان اروپا با ۵ گل زده که ۲ گل آن با ضربه پنالتی به دست آمده، در رده هشتم قرار دارد و بازیکنانی مانند لوئیز آدریانو، لیونل مسی، ماریو مانزوکیچ، سرخیو آگوئره و حتی کریم بنزما را بالای سر خود می‌بیند. او برای عقب نماندن از کورس آقای گلی لیگ قهرمانان باید فاصله‌اش را با این بازیکنان کمتر کند و موتور گلزنی‌اش را از این بازی روشن کند.

رئال سال گذشته، شالکه را در گلزن کرشن با نتیجه ۶ بر یک درهم کوبید و رونالدو هم در آن دیدار ۲ بار موفق شد دروازه آلمانی‌ها را باز کند. هرچند شالکه امشب برای جبران آن شکست به زمین می‌آید اما این موضوع می‌تواند از نظر روحی رونالدو و رئال را در وضعیت مطلوبی قرار دهد و بعید نیست این امشب هواداران مادریدی حاضر در ورزشگاه اختصاصی شالکه، جشن تولد دوباره رونالدو را با گلزنی وی جشن بگیرند. این بار بدون دلخوری!

رئال مادرید کریستیانو رونالدو شالکه 04‌
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر