کد خبر: 390722 A

ایلنا: مدافع پیشین تیم فوتبال منچستریونایتد اعتقاد دارد که نبود ساختار تیمی یکی از دلایل ناکامی‌های اخیر سه‌شیر ها بوده و حاضر است هدایت این تیم را برعهده بگیرد.

به گزارش ایلنا، ریو فردیناند برای روی کار آمدن به جای روی هاجسون در تیم ملی انگلیس اعلام آمادگی کرد، این در حالی است که گفته می‌شود سم آلاردایس، سرمربی انگلیسی ساندرلند مذاکراتی را با اتحادیه فوتبال انگلیس برای هدایت سه شیر ها آغاز کرده است و اخباری هم از تماس انگلیسی‌ها با یورگن کلینزمن، سرمربی آلمانی تیم ملی آمریکا به گوش می‌رسد.

در این بین برخی از جمله دی‌بیازی، سرمربی ایتالیایی تیم ملی آلبانی هم خودشان را برای هدایت سه‌شیر ابراز امیدواری کرده‌اند و ریو فردیناند هم‌اکنون به آنها اضافه شده است. او که 81 بازی برای تیم ملی انگلیس انجام داده است در گفت‌و‌گو با کوپا 90 اظهار داشت: وقتی شما 11 بازیکن ترکیب اصلی‌تان را نمی‌شناسید و وارد یک تورنمنت می‌شوید، نمی‌توانید بهترین سیستم بازی ممکن را پیدا کنید و اینجاست که دچارمشکل می‌شوید.

فردیناند ادامه داد: زمانی که شما در یک تیم به عنوان سرمربی کار می‌کنید باید بدانید که بازیکنان‌تان تنها زمانی می‌توانند با بیشترین قدرت بازی کنند که بستر انجام این کار برای  آنها فراهم شده باشد، منظورم ساختار تیمی و درک آن چیزی است که شما از تیم‌تان می‌خواهید انجام دهد. زمانی که یک بازیکن به اندازه کافی خوب بازی نمی‌کند، باید ریشه آن را در مسائل ساختاری تیم و اتحاد پیدا کرد. به‌همین دلیل است که من فکر می‌کنم باید سرمربی تیم ملی انگلیس بشوم ـ

مدافع پیشین شیاطین سرخ در پایان در پاسخ به این سؤال که آیا او حاضر است هدایت تیم ملی انگلیس را برعهده بگیرد، عنوان کرد: هر وقت که امکانش باشد، آماده‌ام.

 

تیم ملی انگلیس ریو فردیناند
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر