کد خبر: 407315 A

هافبک نیجریه‌ای چلسی برای داوید لوییس که به تازگی به این تیم پیوسته است آرزوی موفقیت کرد و به این بازیکن توصیه کرد سر به سر مهاجم آبی‌ها نگذارد.

به گزارش ایلنا و به نقل از سان، چلسی در ساعات پایانی نقل و انتقالات تابستانی توانست مارکوس آلونسو را از فیورنتینا و داوید لوییس را از پاری سن ژرمن به خدمت بگیرد.  لوییس قبلا نیز در چلسی بازی کرده بود ولی با جدایی از این تیم در زمان ژوزه مورینیو، به پاری سن ژرمن پیوست و دو سال قهرمانی در لیگ فرانسه را تجربه کرد و حالا بار دیگر به تیم سابق خود بازگشته است.

لوییس یکی از پرحاشیه‌ترین بازیکنان فوتبال در اروپا است. او زمانی که در پاری سن ژرمن بازی می کرد، توانست دروازه چلسی را باز کند و رو به هواداران چلسی شروع به خوشحالی کرد که باعث شد خیلی از هواداران چلسی اعتراض خود را به این بازیکن نشان بدهند. این بازیکن همچنین در جریان دیدارهای چلسی و پاری سن ژرمن، بارها با دیگو کاستا مهاجم چلسی درگیر شد و حتی در یک صحنه مهاجم بداخلاق چلسی با سر به صورت این بازیکن کوبید.

با وجود تمام این اتفاقات، بازگشت داوید لوییس به چلسی اتفاق عجیب به شمار می‌رود و باعث واکنش های زیادی شده است. از واکنش گری لینکر که این بازیکن را به بازیکن بیچاره تشبیه کرده بود تا توصیه هایی که اوبی میکل برای لوییس داشت.

جان اوبی میکل هافبک نیجریه ای چلسی به حالت شوخی درباره پیوستن لوییس به چلسی گفت: به او توصیه می کنم با کاستا مهربان باشد و سر به سر او نگذارد.

 

پاری سن ژرمن داوید لوییس مارکوس آلونسو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر