کد خبر: 223652 A

مصاحبه‌ها را چه کسی انجام می‌دهد؟

سرپرست و مدیر رسانه‌ای باشگاه صبا از حضور شخصی با عنوان مدیر فنی در این باشگاه اظهار بی‌اطلاعی می‌کنند.

باشگاه صبا هنوز شخصی را به عنوان مدیرفنی معرفی نکرده، ولی شخصی با این سمت مصاحبه‌هایی انجام داده است!

به گزارش خبرنگار ایلنا، اخیرا فردی که سابقه مربی‌گری شموشک‌نوشهر را در کارنامه دارد با عنوان مشاور عالی مدیرعامل و مدیر فنی‌صبای‌قم صحبت‌هایی با رسانه‌ها داشته و گفته که " پیشنهادهای‌زیادی به بازیکنان ما شده " و " معمولاً در باشگاه‌های ایران مدیر فنی نقش خود را به خوبی ایفاء نمی‌کند اما من پس از استعفای‌مرفاوی تلاش کردم برای نخستین‌بار به عنوان یک مدیر فنی نقش خود را به خوبی ایفا کرده و از سرمربی تیم حمایت کنم و خدا را شکر پس از این اتفاق نتایج خوبی نیز کسب شد ".

این اظهارات به ما می‌گوید او از زمان استعفای صمد مرفاوی، یعنی هفته هفتم که تاریخ آن ۱۴ شهریورماه می‌شود، در باشگاه صبا فعالیت داشته و حتی این شخص باعثبازگشت سرمربی مستعفی صبا شده ولی چرا مدیران قمی با گذشت ۷۰ روز از بازی با راه‌آهن این خبر را اعلام نکرده‌اند یا چرا سایت باشگاه صبا حتی یک‌بار اسم او را نیاورده؟ ضمنا کسی وی را در تمرینات‌صبا ندیده و سرپرست و مدیر رسانه‌ای باشگاه از حضور شخصی با عنوان مدیر فنی در این باشگاه اظهار بی‌اطلاعی می‌کنند. با این وجود نمی‌دانیم حرف‌هایی که او عنوان می‌کند را قبول کنیم یا خیر.

جالب است بدانید در سال ۸۸ نیز گفته شده بود وی به عنوان رئیس کمیته استعدادیابی انتخاب شده که فدراسیون‌فوتبال این خبر را تکذیب کرده بود.

صبای قم باشگاه صبای قم علی فلاح دار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر