کد خبر: 247116 A

دو بازی بدون گل در آغاز هفته هجدهم؛

دیدار تیم‌های صبای قم و پدیده مشهد در قم به تساوی بدون گل رسید و نفت مسجد سلیمان هم با تساوی صفر بر صفر در خانه برابر پیکان متوقف شد.

دیدار تیم‌های صبای قم و پدیده مشهد در قم به تساوی بدون گل رسید و نفت مسجد سلیمان هم با تساوی صفر بر صفر در خانه برابر پیکان متوقف شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، ‌ از ساعت ۱۵ امروز تیم‌های نفت مسجد سلیمان و پیکان با قضاوت حسین زرگر در ورزشگاه بهنام محمدی مسجد سلیمان به مصاف هم رفتند که دو تیم در پایان این دیدار کم افت و خیر به تساوی بدون گل رضایت دادند. روسلان وازلگینوف و کیومرثچراغی از نفت در این دیدار از داور کارت زرد گرفتند.

نفت مسجد سلیمان که در صورت پیروزی در این دیدار می‌توانست ۲ پله در جدول رده‌بندی لیگ برتر صعود کند با ۱۵ امتیاز در رده پانزدهم باقی ماند.

تیم‌های صبای قم و پدیده مشهد هم از ساعت ۱۵:۳۰ امروز با قضاوت حسن اکرمی در ورزشگاه یادگار امام قم به مصاف هم رفتند که این دیدار پربرخورد هم در پایان با تساوی بدون گل به پایان رسید.

اکرمی در این دیدار به وحید علی‌آبادی، ‌ جلال‌الدین علی‌محمدی و ایوب کلانتری از صبا و ایگور پراهیچ، اکبر صادقی و زوران کنزویچ از پدیده کارت زرد نشان داد.

صبا با این تساوی ۲۵ امتیازی شد و در رده هفتم جدول باقی ماند. پدیده هم با ۲۱ امتیاز از جایگاه دهم جدول تکان نخورد.

هفته هجدهم لیگ برتر فوتبال ایران فردا(جمعه ۱۰ بهمن) با برگزاری ۵ دیدار به پایان می‌رسد.

صبای قم پیکان پدیده مشهد نفت مسجد سلیمان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر