کد خبر: 342227 A

مربی فولاد خوزستان:

ایلنا: مربی فولاد با اشاره به رفاقت با سرمربی استقلال خوزستان گفت: عبدالله برادر و دوست خوب من است؛ ما تیمش را آنالیز کردیم استقلال خوزستان به صورت مستقیم بازی می‌کند و پشت و جلوی دفاع بیشتر بازی می‌کند.

به گزارش ایلنا، کوروش بختیاری‌زاده اظهارداشت: ابتدا ضمن عذرخواهی از خبرنگاران  به دلیل تأخیر در برگزاری نشست خبری باید بگویم که در این مدت سعی کردیم روحیه بازیکنان در 3 بازی اخیر را حفظ کنیم.

وی با اشاره به جذب برخی بازکنان جدید به تیم فولاد خوزستان گفت: در این مدت باشگاه خیلی به ما کمک کرد و سعی کردیم بازیکنان خوبی جذب کنیم.

مربی فولاد خوزستان با اشاره به حساسیت دربی خوزستان تاکید کرد: همه بازی‌ها برای ما حکم فینال را دارد و این سیر صعودی را ادامه می‌دهیم و همان فولاد واقعی را ثابت می‌کنیم.

وی افزود: البته یک سری از بازیکنان خوب را نتوانستیم جذب کنیم ولی با کمک مدیران باشگاه آقایان بایرامی، طهماسبی و کو‌ئه‌ماها  را به خدمت بگیریم و تا حدودی از این بازیکنان راضی هستم.

بختیاری زاده تاکید کرد: البته این بازیکنان تازه جذب شده باید در مسابقه‌های پیش رو توان و فعالیت خودشان را نشان بدهند.

وی با اشاره به وضعیت فولاد خوزستان برای مسابقه فردا با استقلال خوزستان گفت: دروازه‌بان‌های ما خوب هستند و علیرضا سلیمی از زمانی که طهماسبی به تیم ما اضافه شده است، بهتر در تمرینات کار می‌کند.

مربی فولاد با اشاره به رفاقت با سرمربی استقلال خوزستان گفت: عبدالله برادر و دوست خوب من است؛ ما تیمش را آنالیز کردیم استقلال خوزستان به صورت مستقیم بازی می‌کند و پشت و جلوی دفاع بیشتر بازی می‌کند.

وی افزود: تیم حریف، بازی مستقیم را ارائه میدهد، به‌هرحال در  فوتبال ایران دفاع ضعیف است، اما در بازی فردا امیدواریم خط دفاعی ما، روز خوبی را داشته باشد.

 

استقلال خوزستان تیم فوتبال فولاد خوزستان کوروش بختیاری زاده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر