کد خبر: 368715 A

ایلنا: سرپرست باشگاه استقلال از اهدای پاداش به کادر فنی و بازیکنان خبر داد.

به گزارش ایلنا، به نقل از سایت باشگاه استقلال، بهرام افشارزاده با اشاره به دیدار فردا (یکشنبه) تیم فوتبال استقلال مقابل تراکتورسازی تبریز گفت: از آنجا که می‌خواهیم بازیکنان با روحیه و انگیزه مضاعفی در دیدار سرنوشت‌ساز مقابل تراکتورسازی تبریز حاضر شوند، پیش از این دیدار، پاداشی را برای کادر فنی و بازیکنان در نظر گرفتیم که امروز در اختیار آنها قرار خواهد گرفت.

وی با تاکید بر حساسیت دیدارهای باقیمانده استقلال در لیگ و جام حذفی افزود: استقلال اکنون صدرنشین لیگ پانزدهم است و در فاصله دو هفته مانده به پایان این لیگ، یکی از شانس‌های قهرمانی به حساب می‌آید. به همین دلیل، با همه وجود می‌کوشیم بهترین شرایط را برای بازیکنان و کادر فنی تیم ایجاد کنیم تا آنها با خیالی آسوده، تنها به موفقیت استقلال و شادی هوادارانش بیاندیشند.

سرپرست باشگاه استقلال تصریح کرد: امیدوارم با کوشش بازیکنان و زحمات کادر فنی، بتوانیم روزهای خوبی را برای هواداران فهیم و پرشور استقلال که سرمایه‌های اصلی و صاحبان حقیقی این باشگاه به حساب می‌آیند، خلق کنیم. قهرمانی‌های غرورانگیز استقلال در یک قدمی ما قرار دارند و نباید این فرصت‌های طلایی را از دست بدهیم.

 

استقلال باشگاه استقلال جام حذفی شادی کادر فنی و بازیکنان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر