کد خبر: 382676 A

ایلنا: مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی تبریز به دیدار مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی رفت.

به گزارش ایلنا، مصطفی آجورلو مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی روز شنبه به دیدار مصطفی مدبر مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی رفت و پیرامون مسائل مختلف به بحث و گفت‌وگو پرداخت.
در این دیدار مدبر به آجورلو گفت که تمامی تلاش خود را برای آمادگی استادیوم یادگار امام (ره) تبریز برای نخستین هفته رقابت‌های لیگ برتر فوتبال کشور به کار می‌گیرد تا تیم تراکتورسازی بتواند در همین استادیوم به مصاف رقبای خود برود.
لازم به ذکر است، پس از دیدار تراکتورسازی مقابل النصر چمن استادیوم مورد تعویض قرار گرفت و گفته می‌شد این استادیوم از اواخر شهریورماه محیای رقابت‌های لیگ برتر می‌شود.
پیش‌ازاین تیم تراکتورسازی از این استادیوم به‌عنوان ورزشگاه اصلی خود برای رقابت‌های لیگ برتر، جام حذفی و لیگ قهرمانان باشگاه‌های آسیا استفاده می‌کرد که گنجایشی 70 هزارنفری دارد.
همچنین مصطفی آجورلو در گفت‌وگو با خبرنگار سایت رسمی باشگاه اظهار داشت: آقای مدبر از مدیران موفق کشور است که همواره برای موفقیت ورزش تلاش زیادی کرده و با ایجاد زیرساخت‌های ورزشی فراوان به موفقیت ورزش کشور کمک می‌کند.
مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی گفت: همچنین از مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی درخواست داریم طبق خواسته هواداران پرشور تراکتورسازی صندلی‌های استادیوم را به رنگ قرمز دربیاورند تا این استادیوم هم‌رنگ سرخ پوشان فوتبال تبریز باشد.

 

رقابت لیگ قهرمانان تراکتورسازی اماکن ورزشی باشگاه تراکتورسازی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر