کد خبر: 400210 A

ایلنا: نایب رئیس فدراسیون فوتبال در سومین روز از تمرینات آماده سازی تیم ملی فوتبال ساحلی حاضر شد.

به گزارش ایلنا و به نقل از سایت رسمی فدراسیون، سومین روز از تمرینات تیم ملی فوتبال ساحلی درحالی از ساعت 9 صبح پیگیری شد که نایب رییس اول فدراسیون با حضور در تمرین تیم ملی از نزدیک تمرینات ملی پوشان را نظاره و در پایان با کادر فنی و ملی پوشان صحبت کرد.

در ابتدای این تمرین یک ساعته ملی پوشان زیر نظر عباس هاشم‌پور و علی نادری به گرم کردن بدن‌های خود پرداختند. پس از آن مرور کارهای تاکتیکی و ترکیبی در دستور کار تمرین بازیکنان قرار گرفت.
در ادامه تمرین بازیکنان در قالب دو تیم  به بازی درون تیمی پرداختند و نکات فنی بطور مرتب توسط سرمربی و مربیان به ملی پوشان گوشزد می‌شد.
علی کفاشیان نایب رئیس اول فدراسیون در تمرین امروز تیم ملی فوتبال ساحلی حاضر شد و محمد احمدزاده کاپیتان تیم ملی شرایط اردویی، میزان امکانات و موارد حمایتی مورد نیاز تیم ملی را به نمایندگی از بازیکنان برای کفاشیان توضیح داد.
همچنین نایب رئیس اول فدراسیون دقایقی با کادرفنی و بازیکنان حاضر در اردو صحبت کرد و مقرر شد تا موارد مطرح شده بطور جدی تر از سوی فدراسیون مورد پیگیری قرار بگیرد.
در پایان بازیکنان ضمن سرد کردن بدن های خود جهت استراحت به اتاقهای خود رفتند.
گفتنی است تیم ملی فوتبال ساحلی روز چهارشنبه (27 مردادماه) یک جلسه تمرینی دیگر پیش از اعزام به مسابقات قهرمانی قاره آسیا برگزار خواهد کرد.

 

فدراسیون فوتبال تیم ملی فوتبال ساحلی ایران تمرینات آماده سازی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر