کد خبر: 405000 A

ایلنا: سرمربی تیم ملی فوتسال گفت: ازبکستان رقیب تدارکاتی خوبی برای ماست و می‌توانیم ارزیابی دقیقی از بازیکنان داشته باشیم.

به گزارش ایلنا و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، محمد ناظم‌الشریعه، سرمربی تیم ملی فوتسال پیش از دیدار مقابل ازبکستان که فردا (یکشنبه) برگزار می‌شود، گفت: پس از حضور در تورنمنت چهار جانبه تایلند، بازی با ازبکستان می‌تواند کمک به‌سزایی برای شناخت هر چه بیشتر کادر فنی از بازیکنان باشد.

وی خاطرنشان کرد: ازبکستان رقیب خوبی برای ما محسوب می‌شود، چراکه چند بازی تدارکاتی با سایر کشورها و قبل از مسابقه با ما داشته و این امر به آمادگی آنها و همچنین روند رو به رشد بازیکنان ما کمک بسیاری می‌کند. با توجه به اینکه چند بازیکن مصدوم خود را در اردوی تایلند در اختیار نداشتیم، برهمین اساس این بازی به ما کمک می‌کند تا میزان آمادگی و بهبود ملی‌پوشان مصدوم خود را بررسی کنیم.

سرمربی تیم ملی فوتسال ادامه داد: تمام تلاش ما این است که شاکله تیم خود را بشناسیم و بازیکنان را به هماهنگی برسانیم تا در بازی‌های جام جهانی کلمبیا عملکرد قابل قبولی داشته باشیم. حضور در تایلند و همچنین بازی تدارکاتی با ازبکستان باعث می‌شود تا هارمونی تیم ملی کاملاً مشخص شود.

ناظم‌الشریعه گفت: تیم ملی نیازمند بازی‌های تدارکاتی بود تا بتواند در جام جهانی کلمبیا عملکرد قابل قبولی داشته باشد. ما تجربه حضور در تورنمنت تایلند و در نهایت برگزاری دو دیدار دوستانه با تیم ازبکستان را داریم و تدارکات ما برای کلمبیا کافی نیست. امیدوارم بتوانیم عملکرد قابل قبولی از خود به جای بگذاریم و نتایج قابل قبولی را به‌دست آوریم.

بازی تیم ملی جام جهانی فوتسال ازبکستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر