کد خبر: 112363 A

انگیزه و تمرکز هلال احمر از ما بیشتر بود؛

چون بعد از ۱۲ یا ۱۳ بازی بود که ما باختیم اما از این باخت درس می‌گیریم. به هر حال زیبایی لیگ به همین برد و باخت‌ها است

سرمربی تیم فوتسال میثاق تهران گفت: هلال احمر تبریز انگیزه و تمرکز بیشتری نسبت به تیم ما داشت و بازی را برد.

محمود خوراکچی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا اظهار داشت: هلال احمر انگیزه بسیار زیادی برای بازی مقابل ما داشت و از شروع بازی نشان داد تمرکز و انگیزه بالاتری نسبت به ما دارد. در نیمه اول آنها برتر از ما بودند و بهتر از ما کار کردند، هر چند در نیمه اول بازی یک بر یک مساوی تمام شد اما در نیمه دوم حریف را پرس کردیم و خیلی بهتر از نیمه اول کار کردیم ولی روز استثنایی دروازه‌بان آنها باعثشد هلال احمر پیروز شود.

وی افزود: گل‌هایی مقابل هلال احمر خوردیم که روی توانایی آنها نبود و روی اشتباهات ما بود. آنها بیشتر از ما تلاش کردند و این پیروزی را به هلال احمر تبریک می گوییم چون بعد از ۱۲ یا ۱۳ بازی بود که ما باختیم اما از این باخت درس می‌گیریم. به هر حال زیبایی لیگ به همین برد و باخت‌ها است و تا بازی با دبیری تلاش می‌کنیم این باخت را تبدیل به یک پیروزی کنیم بازی ما و دبیری خیلی حساس است و اگر پیروزی بشویم به جدول بر می‌گردیم.

خوراکچی در پایان گفت: الان موقعیت خوبی در جدول داریم و تلاش می‌کنیم دوباره خود را جزو مدعیان لیگ حفظ کنیم. باخت مقابل هلال‌احمر چیزی از ارزش‌های بازیکنان میثاق کم نمی‌کند و خوشحالم این باخت به بچه‌های ما برخورد و همین مسئله باعثمی شود بهتر تمرین کنیم این باخت برای ما لازم بود تا غرور را از خودمان دور کنیم.

بازی جدول دروازه بان زیبایی فوتسال هلال احمر انگیزه تمرکز خوراکچی غرور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر