کد خبر: 118696 A

فشار روانی بر روی بازیکنان ما زیاد بود؛

بازی سنگینی را پشت سرگذاشتیم، شرایط جدول رده‌بندی باعثشده بود حساسیت این مسابقه بالا باشد.

سرمربی تیم فوتسال فرش آرا مشهد گفت: شرایط جدول رده بندی باعثشد حساسیت دیدار مقابل گیتی پسند دو چندان شود.

به گزارش ایلنا، مجید مرتضایی پس از شکست ۷ بر یک تیمش در دیدار مقابل گیتی پسند اصفهان در چارچوب لیگ برتر فوتسال کشور، اظهار داشت: بازی سنگینی را پشت سرگذاشتیم، شرایط جدول رده‌بندی باعثشده بود حساسیت این مسابقه بالا باشد.

وی افزود: در مقاطعی از بازی این حساسیت باعثشد بازیکنان ما فشار روانی زیادی را تحمل کنند و عملکردشان تحت تاثیر قرار گیرد، اگر چه در نیمه اول بازی پایاپایی را به نمایش گذاشتیم اما با توجه به اینکه در نیمه دوم یک بازیکن از تیم ما هم اخراج شد و ما به حمله روی آوردیم گل‌های بیشتری را پذیرفتیم و در نهایت با شکست زمین مسابقه را ترک کردیم.

سرمربی تیم فوتسال فرش آرا با اشاره به این که جوان بودن بازیکنانش در کسب این نتیجه تاثیر داشته است، اظهار داشت: به هر حال ما تجربه کمتری نسبت به تیم اصفهانی داشتیم ولی در مجموع از عملکرد بازیکنان تیم خودم رضایت دارم و قطعا در بازی های آتی این شکست را جبران خواهیم کرد.

مرتضایی در خصوص دیدارهای آتی تیمش هم گفت: من پیش از این هم گفته بودم ما ۳ بازی سخت پیش رو داریم که باید از مجموع آنها ۵ امتیاز بگیریم، بازی نخست را که واگذار کردیم تلاش می‌کنیم با تجدید قوای روحی بازیکنان، آنها را برای کسب پیروزی در مقابل ملی حفاری که روز دوشنبه آینده در مشهد برگزار می‌شود، آماده کنیم.

اصفهان بازی جدول زمین فرش فوتسال لیگ برتر مشهد جوان مرتضایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر