کد خبر: 118839 A

ما که نباید در کنار بلاتر باشیم؛

صلاح دانسته‌اند ما را از طریق پیامک دعوت کنند که البته کمیته آموزش به عنوان یکی از مدرسین من را از طریق پیامک دعوت کرده و گرنه از نظر آقایان ما اصلاً عضو این خانواده نیستیم

سرمربی سابق تیم ملی فوتسال ایران گفت: در مورد حضور بلاتر در ایران هیچ نظری ندارم.

حسین شمس در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا اظهار داشت: در مورد حضور سپ بلاتر در ایران هیچ نظری ندارم چون به ما مربوط نیست. ما عضو این خانواده نیستیم و باید در مورد مسائلی همچون یارانه‌ها، اتفاقات سیاسی، اقتصادی و بالا و پایین شدن قیمت پوشک بچه صحبت کنیم. ما در مورد همه چیز تخصص داریم به جز فوتبال و فوتسال و آدم‌های متخصصی مثل علی کفاشیان که سال‌های سال خاک این رشته را خورده‌اند باید در مورد این رشته اظهارنظر کنند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا فدراسیون فوتبال از شما برای حضور در مراسمی که بلاتر در ایران دارد، دعوت کرده یا نه، گفت: به من پیامک دادند که در مرکز همایش‌های صدا و سیما سمینار علم و فوتبال است و شرکت کنید و من هم صلاح ندانستم به این سمینار بروم چون بلاتر قرار است ۵ دقیقه در این سمینار بیاید و او را ببینید و دلتان شاد شود. ترجیح دادم وی را از تلویزیون ببینم به همین دلیل در سمینار علم و فوتبال شرکت نکردم.

سرمربی سابق تیم ملی فوتسال گفت: به هر حال صلاح دانسته‌اند ما را از طریق پیامک دعوت کنند که البته کمیته آموزش به عنوان یکی از مدرسین من را از طریق پیامک دعوت کرده و گرنه از نظر آقایان ما اصلاً عضو این خانواده نیستیم و اگر دست فدراسیون فوتبال بود، همین پیامک را هم نمی فرستادند. ما که نباید در کنار بلاتر باشیم و او را ببینیم و وقتی هم می آید ما که نمی‌توانیم با او صحبت کنیم. به هر حال باید نماینده مربیان با وی صحبت می‌کرد و مشکلات را انتقال می‌داد. به هر حال همین که در مراسم استقبال امثال دایی، مهدوی‌کیا و نکونام بودند که بلاتر آنها را می‌شناخت، خوب است.

شمس در پایان گفت: ما به عنوان مربیانی که سال‌ها در این رشته زحمت کشیده‌ایم باید می‌رفتیم و درد دل‌مان را به بلاتر می‌گفتیم. من در مورد مسائل آموزشی فیفا نظراتی دارم که بد نبود رئیس فیفا بشنود اما در این ۲۴ ساعت که بلاتر در ایران است، وقت آنچنانی ندارد و باید با رئیس محترم‌جمهور و رئیس مجلس دیدار کند. الآن که بلاتر به ایران آمده، اگر بتوانند در بحثمالی از وی کمک بگیرند خیلی خوب است. مثلاً می‌شود از او کمک خواست یک سالن فوتسال در ایران ساخته شود و اگر این کار را می‌کردند خوب بود چون ساختمان فدراسیون فوتبال فیلیپین با کمک فیفا ساخته شد و می‌شود از این طریق از بلاتر کمک گرفت.

ایران پیامک خاک خانواده رئیس مجلس صدا و سیما فوتبال فوتسال مشکلات یارانه ها
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر