کد خبر: 126402 A

رفتاری که با نظری شد، قشنگ نبود؛

وقتی یک لژیونر را دعوت می‌کنی و روی نیمکت می‌گذاری، کار قشنگی نیست. اینکه می‌گویند نظری مصدوم بوده را هم قبول ندارم چون چنین چیزی نبوده و مصطفی مصدوم نبود

کاپیتان سابق تیم ملی فوتسال ایران گفت: یک برد و یک مساوی تیم ملی فوتسال مقابل روسیه نتایج خوبی بود.

وحید شمسایی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا اظهار داشت: تیم ملی ۲ بازی تدارکاتی مقابل روسیه انجام داد که خوب بود. همه بازی‌های تدارکاتی برای شناسایی نقاط ضعف و قوت تیم‌ها برگزار می‌شود. ما ۲ ماه قبل در گرندپریکس به روسیه باختیم اما در این بازی‌های تدارکاتی روسیه را بردیم هر چند که ۴ بازیکن تعیین‌کننده روسیه همراه این تیم نبودند. به هر حال روسیه تیم خوبی را به ایران آورده بود و یک برد و یک مساوی به دست آمد. بازی‌های دوستانه برای شناسایی نقاظ ضعف و قوت است. روسیه برای جام ملت‌های اروپا آماده می‌شود و ما برای جام ملت‌های آسیا و باید از این بازی‌های تدارکاتی درس بگیریم تا در بازی‌های رسمی از آن استفاده کنیم.

وی در مورد خداحافظی فرهاد فخیم از تیم ملی گفت: فخیم شب قبل از خداحافظی‌اش با من تماس گرفت و گفت می‌خواهم خداحافظی کنم. او از یکسری از مسائل ناراحت بود. بالاخره فرهاد فخیم بازیکن امروزی نیست و بازیکن تأثیرگذار و بسیار توانمندی است. به او گفتم این کار را نکن، اما انگار تصمیمش را گرفته بود و در این رابطه هم باید خودش صحبت کند. در کل تیم ملی یک بازیکن ارزشمند را از دست داد و امیدوارم جایگزین‌ خوبی برای وی پیدا شوند. فخیم عضو تأثیرگذار تیم دبیری تبریز است و ما او را روی چشم‌مان می‌گذاریم.

شمسایی در پایان متذکر شد: رفتاری که در این دو بازی با مصطفی نظری شد، اصلا قشنگ نبود. نظری در این چند ساله یک گلر توانمند در سطح بین‌المللی بود و کار قشنگی نیست که بیاید و روی نیمکت بنشیند. سال ۲۰۰۸ نظری دومین گلر برتر فوتسال دنیا شد و همیشه تأثیرگذار بوده است. وقتی یک لژیونر را دعوت می‌کنی و روی نیمکت می‌گذاری، کار قشنگی نیست. اینکه می‌گویند نظری مصدوم بوده را هم قبول ندارم چون چنین چیزی نبوده و مصطفی مصدوم نبود و این رفتار با او درست نبود.

ایران بازی تیم ملی جام ملت های آسیا روسیه فوتسال ملت اروپا شمسایی نظری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر