کد خبر: 127116 A

کمیته انضباطی رسیدگی کند؛

متأسفانه این حرکت در قم باب شده که هر وقت تیم‌شان تحت فشار است بلافاصله یک بطری آب به طرف توپ پرتاب می‌کنند تا موقعیت گل را از تیم حریف سلب کنند که این کار با اصول حرفه‌ای مغایرت دارد.

سرمربی تیم فوتسال راه ساری گفت: در بازی‌های اخیر لیگ برتر فوتسال چوب اشتباهات فردی خود را خورده‌ایم.

به گزارش ایلنا، ناصر صالح پس از شکست خارج از خانه تیمش برابر ماهان‌تندیس قم اظهار داشت: بچه‌های ما بازی را خیلی خوب شروع کردند، اما احساس می‌کنم تفکرات جوانی در سر تعدادی از آنهاست چراکه نتوانستیم علیرغم خلق موقعیت‌های متعدد در نیمه اول به گل برسیم.

وی افزود: در اکثر دقایق بازی هم بازی و هم تیم حریف را کنترل کردیم، اما متأسفانه همان عاملی که در بازی‌های قبلی به ما ضربه زده بود یعنی بی‌تجربگی و اشتباهات فردی همچنان ما را آزار می‌دهد. البته شک ندارم در نیم فصل دوم این مشکل برطرف خواهد شد.

سرمربی راه ساری ادامه داد: ما در شروع نیمه دوم دو گل از روی دو اشتباه دریافت کردیم. گل ثانیه‌های پایانی را هم درست در زمانی که ۵ نفره حمله می‌کردیم باز هم روی یک اشتباه مسلم دریافت کردیم. در صورتی که بارها این اشتباهات را به بازیکنان متذکر شده‌ام که باید در تمرینات بیش تر تلاش کرده و به دنبال رفع آن باشیم.

وی در مورد قضاوت داوران این دیدار نیز گفت: مشکل خاصی وجود نداشت، اما متأسفانه روی یک صحنه اشتباه مهلکی را مرتکب شدند. در حالیکه بازیکن حریف خودش روی توپ زمین خورده بود داور به اشتباه در آن صحنه اعلام خطا کرد که ما همان توپ را تبدیل به گل کرده بودیم اما همیشه به نظر داوران احترام گذاشته‌ام و الان هم تصمیم آنها را می‌پذیرم.

صالح با اشاره به پرتاب بطری آب به داخل زمین توسط تماشاگران قمی در حالیکه تیمش در موقعیت حمله قرار داشت، تصریح کرد: کمیته فوتسال و کمیته انضباطی فدراسیون باید در این زمینه تصمیمی جدی بگیرند و با این حرکت غیر ورزشی که قبلاً هم سابقه داشته برخورد محکمی انجام دهند. در آن صحنه موقعیت خوب ما با پرتاب بطری آب به داخل زمین از دست رفت. متأسفانه این حرکت در قم باب شده که هر وقت تیم‌شان تحت فشار است بلافاصله یک بطری آب به طرف توپ پرتاب می‌کنند تا موقعیت گل را از تیم حریف سلب کنند که این کار با اصول حرفه‌ای مغایرت دارد.

مدرس فوتسال در پایان با بیان اینکه تیمش ۳ هفته متوالی در ساری میزبان حریفان خواهد بود، اذعان داشت: برای این ۹ امتیاز برنامه‌های ویژه‌ای داریم. تمام تلاش خود را برای کسب حداکثر امتیازات این ۳ بازی خانگی انجام خواهیم داد. این امتیازات می‌تواند استارت خوبی برای نیم فصل دوم باشد که ان‌شاالله با تلاش بازیکنان و حمایت هواداران پر شورمان به این مهم دست خواهیم یافت.

بازی زمین فوتسال قم کمیته انضباطی لیگ برتر نیم فصل دوم ساری آب پرتاب
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر