کد خبر: 127162 A

بازی با منصوری بسیار سخت بود؛

بازی بسیار سختی بود زیرا منصوری یکی از تیم‌های خوب لیگ بوده و نتایج بسیار خوبی گرفته و مقابل حفاری و فرش‌آرا نتایج خوبی گرفته است.

سرمربی تیم فوتسال گیتی‌پسند اصفهان گفت: بازیکنان گیتی‌پسند به قهرمانی می‌اندیشند و تلاش می‌کنیم با افزایش کیفیت خود، این ادعا را جامه عمل بپوشانیم.

به گزارش ایلنا، رضا لک پس از پیروزی تیمش مقابل منصوری قرچک در جمع خبرنگاران اظهار کرد: بازی بسیار سختی بود زیرا منصوری یکی از تیم‌های خوب لیگ بوده و نتایج بسیار خوبی گرفته و مقابل حفاری و فرش‌آرا نتایج خوبی گرفته است. بازیکنان ما به دلیل مشکلات هفته‌های اخیر و اینکه ملی‌پوشان را در اختیار نداشتیم، در نیمه نخست کیفیت لازم را نداشتند اما نیمه دوم تغییر دادیم و بازی را مدیریت کرده و توانستیم صاحب موقعیت شده و گل بزنیم و بعد از آن تعداد گل‌ها را زیاد کردیم.

سرمربی گیتی‌پسند اصفهان خاطرنشان کرد: به نظرم بازیکنان ملی‌پوش ما در این مسابقه خسته بودند اما تلاش کردند و خوشحالم که توانستیم پیروزی این مسابقه را ازآن خود کنیم. ما تلاش می‌کنیم در ادامه لیگ شرایط بهتری داشته باشیم و امیدوارم با تلاش و مسئولیت‌پذیری بازیکنان، قهرمانی را نیز از آن خود کنیم.

اصفهان بازی فرش فوتسال مشکلات ملی پوش کیفیت افزایش قهرمانی منصوری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر