کد خبر: 134789 A

خسوس نباید همزمان در بزرگسالان و امید باشد؛

باید تیم‌های امید و جوانان را به مربیانی سپرد که عطش کار دارند. ما مربیانی داریم که می‌توانند حتی در تیم‌های کشورهای دیگر مربیگری کنند اما در خود کشورمان به آنها تیم نمی‌دهند.

سرمربی تیم علیصدر همدان پیروزی تیمش مقابل تیم صدرنشین برنای خوزستان گفت: بازی خوبی انجام دادیم.

به گزارش ایلنا، علی خسروی با بیان اینکه برنا تیمی است که شخصیت فنی بالایی دارد، افزود: گل سرسبد این تیم محمدرضا حیدریان است که هنوز علی‌رغم سن بالا با انگیزه و پرقدرت بازی می‌کند و از خیلی‌ها بهتر است. ما در این بازی ۳ مصدوم داشتیم اما نکاتی که در نظر گرفته بودیم به خوبی پیاده شد و توانستیم پیروزی ارزشمندی را بدست بیاوریم. با این وضعیت در نیم فصل دوم به پلی‌اف و حتی حضور در لیگ برتر فکر می کنیم.

وی در مورد حضور همزمان خسوس در تیم‌های مختلف را مورد نقد قرار داده و گفت: خسوس مربی بزرگی است، اما لزومی ندارد همزمان مربی تیم‌های بزرگسالان و امید باشد. باید تیم‌های امید و جوانان را به مربیانی سپرد که عطش کار دارند. ما مربیانی داریم که می‌توانند حتی در تیم‌های کشورهای دیگر مربیگری کنند اما در خود کشورمان به آنها تیم نمی‌دهند.

سرمربی تیم علیصدر همدان متذکر شد: ما هر از چند گاهی تیم امید را تشکیل می‌دهیم و در یک تورنمنت یا بازی دوستانه از این تیم استفاده می‌کنیم و بعد خبری نمی‌شود. با این شرایط نمی‌توان به تیم‌های پایه امیدی بست.

بازی فوتسال لیگ برتر نیم فصل دوم جوانان امید همدان خسروی عطش مربیانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر