کد خبر: 136721 A

خسوس چه چیزی بالاتر و بهتر از من دارد؟

در کل تا در باند کسی نباشی نمی‌توانی به جایگاهی که حقش را داری برسی چون کمیته فوتسال ما دنبال آدم‌های صادق و با علم نیست…

مدرس فوتسال گفت: من سال‌ها سابقه تدریس دارم. از کشورهای مختلف پیشنهاد داشتم ولی ماندم تا به جوانان کشور خودم خدمت کنم و تجربیاتم را در اختیار آنها قرار بدهم ولی هیچ‌گاه به آن چیزی که لایقش بود یعنی سرمربیگری تیم ملی نرسیدم.

به گزارش ایلنا، ناصر صالح افزود: مگر خسوس چه چیزی بالاتر و بهتر از من دارد که الان سرمربی تیم ملی شده و من باید بیرون بنشینم؟ من حاضرم جلوی خبرنگاران با خسوس مناظره کنم تا ببینیم من بیشتر می‌دانم و با علم روز دنیا آشنا هستم یا او؟ خسوس چه کرده برای فوتسال ما؟ در کل تا در باند کسی نباشی نمی‌توانی به جایگاهی که حقش را داری برسی چون کمیته فوتسال ما دنبال آدم‌های صادق و با علم نیست.

وی در پایان اظهار داشت: آرزو دارم هر کس در جایی که لایقش هست قرار بگیرد و شاید من هم در جایگاهی که لیاقتش را دارم یعنی سرمربیگری تیم ملی فوتسال قرار بگیرم. من به حد نهایت درجه ورزشی که مدرسی هست رسیدم ولی به حد نهایت مربیگری هنوز نرسیدم و این آرزوی تمام ورزشکاران است که روزی بازیکن تیم ملی و سرمربی تیم ملی کشورشان بشوند.

تیم ملی سرمربی تیم ملی فوتسال صادق کمیته صالح علم خسوس چیزی حاضرم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر