کد خبر: 136966 A

افتخاری خبر داد:

قرعه کشی این رقابت‌ها یکشنبه سوم اسفند ۹۲ در گراندهتل سیاگوم هوشی‌مینه ویتنام انجام می‌شود که ایران در سید یک این قرعه‌کشی قرار گرفته…

رقابت‌های جام ملت‌های آسیای فوتسال سوم اسفند ۹۲ در ویتنام قرعه کشی می‌شود.

به گزارش ایلنا، سیدرضا افتخاری در باره قرعه‌کشی رقابت‌های جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۴ ویتنام و همچنین رقابت‌های فوتسال باشگاه‌های آسیا به نکاتی اشاره کرد.

وی درباره برگزاری رقابت‌های جام باشگاه‌های فوتسال آسیا گفت: کمیته فوتسال کنفدراسیون فوتبال آسیا در نامه‌ای به فدراسیون خواسته بود تا نماینده ایران را در رقابت‌های قهرمانی آسیا مشخص کنیم که ما هم به آنها اعلام کردیم هنوز لیگ برتر فوتسال ایران به پایان نرسیده تا نماینده را معرفی کنیم، اما به محض اینکه رقابت‌ها به پایان رسید، این کار را انجام خواهیم داد.

افتخاری درباره قرعه کشی رقابت‌های جام ملت‌های آسیا در ویتنام هم گفت: قرعه کشی این رقابت‌ها یکشنبه سوم اسفند ۹۲ در گراندهتل سیاگوم هوشی‌مینه ویتنام انجام می‌شود که ایران در سید یک این قرعه‌کشی قرار گرفته، البته سیدبندی این رقابت‌ها بر اساس عملکرد تیم‌های ملی در دوره گذشته رقابت‌ها اعلام شده که ژاپن اول، تایلند دوم و ایران سوم است و استرالیا در رده چهارم قرار گرفته است. تیم‌های کویت، قرقیزستان، لبنان، ازبکستان، چین، تاجیکستان، چین تایپه، اندونزی، کره جنوبی، ویتنام، عراق و مالزی در رده‌های پنجم تا شانزدهم قرار گرفته‌اند.

رئیس کمیته فوتسال درپایان سیدبندی رقابت‌ها را اعلام کرد: در سید یک ایران به ویتنام، ژاپن، تایلند قرار دارند که مشخص است که با هم همگروه نمی‌شود. در سید دو استرالیا، کویت، قرقیزستان و لبنان قرار دارند و در سید سوم تیم‌های ازبکستان، چین، تاجیکستان، چین تایپه و در سید چهارم تیم‌های اندونزی، کره جنوبی، عراق و مالزی قرار گرفته‌اند.

ایران جام ملت های آسیا رقابت رقابت های قهرمانی آسیا عراق قرقیزستان کنفدراسیون فوتبال آسیا لبنان ملت ویتنام
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر