کد خبر: 139595 A

خسوس با ما خصومت دارد؛

مگر می‌شود برای سرمربی تیم ملی بلیت نباشد؟ خسوس تا الآن هیچ توجهی به تیم ما نداشته و نمی‌دانم چه کسی می‌خواهد جوابگوی رفتار او باشد. حتما خسوس با ما خصومت دارد که برای دیدن بازی‌های ما نمی‌آید…

سرمربی تیم فوتسال دبیری تبریز گفت: بازی ما مقابل گیتی‌پسند بسیار سنگین، پرنشاط و جذاب بود و تماشاگران هم از دیدن آن لذت بردند.

وحید شمسایی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا اظهار داشت: بازی ما و گیتی پسند بازی بسیار خوبی بود و یک بازی سنگین، پرنشاط و جذاب را پشت سرگذاشتیم و تماشاگران زیادی هم که به سالن آمده بودند، از دیدن این بازی لذت بردند. ما ۳ امتیاز بسیار حساس را از یک مسابقه خیلی سخت گرفتیم و خدا را شکر می‌کنیم که در این بازی موفق شویم.

وی افزود: گیتی‌پسند دو بازیکن شاخص خود به نام محمد کشاورز و افشین کاظمی را به دلیل مصدومیت در اختیار نداشت. البته بقیه بازیکنان این تیم هم ملی‌پوش و خوب هستند و یک تیم بین‌المللی محسوب می‌شوند. گیتی‌پسند با مدیریت خوب و بازیکنان ملی‌پوشی که دارد، جزو ۱۰ تیم برتر فوتسال دنیا شده و الآن کاندیدای بهترین باشگاه فوتسال جهان است و جایگاه ویژه‌ای دارد اما برد و باخت برای همه هست و بهترین تیم‌های دنیا هم ممکن است در یک بازی ببازند.

سرمربی دبیری تبریز در مورد حواشی دیدار تیمش مقابل گیتی پسند اظهار داشت: این بازی بسیار سنگین، نزدیک و نفس‌گیر بود و یک موقع یک سوت اشتباه باعثمی‌شد بازیکنان ما یا گیتی‌پسند به داور اعتراض کنند، اما کسی به داور یا بازیکنان حریف بی‌احترامی نکرد. شاید در این بازی سوت‌هایی زده شد که به مذاق ما یا بازیکنان گیتی‌پسند خوش نیامد و از نظر ما اشتباه بود اما داور هم مثل ما حق اشتباه دارد و ممکن است اشتباه کند، البته باید بگویم که داوران ما جزو بهترین داوران دنیا هستند.

وی در مورد روند دبیری تبریز گفت: خدا را شکر در لیگ امسال تیم ما از روز اول خوب بوده و بچه‌ها یکدل هستند. تیم ما ملی‌پوشی ندارد و یک تیم معمولی خوب و یکدست است. ما در حال حاضر ملی‌پوش نداریم و بعد از خداحافظی فرهاد فخیم از تیم ملی، جواد اصغری‌مقدم هم دیگر به تیم ملی دعوت نشد اما بچه‌های ما نشان دادند که جایگاه بسیار بالایی دارند و تمام بچه‌های ما لیاقت حضور در تیم ملی را دارند اما به تیم ملی دعوت نمی‌شوند.

شمسایی در پایان گفت: نمی‌دانم خسوس چرا از تیم ما بازیکنی به تیم ملی دعوت نمی‌کند و نمی‌دانم چطور می‌خواهد حق بازیکنان را بدهد. او سر بازی ما هم نیامد و گفتند بلیت نبوده و به همین دلیل نیامده، اما هر کسی بلیت برای تبریز می‌خواهد به من بگوید تا برایش بگیرم. مگر می‌شود برای سرمربی تیم ملی بلیت نباشد؟ خسوس تا الآن هیچ توجهی به تیم ما نداشته و نمی‌دانم چه کسی می‌خواهد جوابگوی رفتار او باشد. حتما خسوس با ما خصومت دارد که برای دیدن بازی‌های ما نمی‌آید و از تیم ما بازیکنی به تیم ملی دعوت نمی‌کند. تیم ما تا الآن از ۱۸ هفته ۱۶ هفته صدرنشین لیگ بودیم و حق تک تک بازیکنان ما است که به تیم ملی دعوت شوند. من بازیکنانم را روی چشمم می‌گذارم و جلوی آنها زانو می‌زنم چون با جان و دل برای تیم بازی می‌کنند.

بازی تیم ملی جهان سرمربی تیم ملی شاخص شکر فوتسال ملی پوش شمسایی خسوس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر