کد خبر: 149868 A

قهرمانی ما مستلزم پیروزی در هر ۳ بازی است؛

سرمربی بازیکن دبیری تبریز اعتقاد دارد با توجه به داشتن یک امتیاز بیشتر از مدعیان با کسب پیروزی در ۳ بازی پیش رو به عنوان قهرمانی لیگ برتر فوتسال دست پیدا خواهند کرد.

سرمربی تیم دبیری تبریز گفت: نتیجه تمام زحمات ۶ ماه ما در این دو هفته ثمره می‌دهد.

به گزارش ایلنا، وحید شمسایی اظهار کرد: تیم ما برابر راه ساری بازی بدی از خود به نمایش گذاشت و مستحق باخت بودیم، اما وضعیت بازی با شهرداری ساوه کاملاً متفاوت بود و در این بازی موقعیت‌های بی‌شمار ما به گل منجر نشده و روز بسیار خوب دروازه‌بان تیم شهرداری ساوه هم بود.

وی افزود: باز خدا را شاکریم که در ثانیه‌های پایانی بازی را به تساوی کشاندیم و با یک امتیاز همچنان در صدر جدول قرار داشته و سرنوشت قهرمانی در دست خودمان است و با پیروزی در سه بازی باقیمانده به این مهم دست خواهیم یافت.

بازیکن سرمربی تیم دبیری تبریز تصریح کرد: دو بازی خانگی برابر تیم‌های زمزم اصفهان، تاسیسات دریایی تهران و یک بازی در اهواز برابر حفاری خوزستان داریم و قهرمانی بی‌حرف و حدیثما مستلزم پیروزی در هر سه بازی است و با تلاش بازیکنان و حمایت پرشور تماشاگران خود با پیروزی در این سه بازی جام قهرمانی را به دست می‌آوریم.

شمسایی ابراز امیدواری کرد که در هفته‌های باقیمانده شاهد فوتسال پاکی از سوی تمام تیم‌ها بوده و نتایج بازی‌ها در میدان رقم خورده و قهرمان با شایستگی به این عنوان دست یابد.

وی تاکید کرد: نتیجه تمام زحمات ۶ ماه در این دو هفته ثمره می‌دهد و من از هواداران تیم دبیری می‌خواهم که در دو بازی تیم دبیری در تبریز همانند بازی‌های گذشته با حضور خود و تشویق بی‌امانشان زمینه پیروزی را برای تیم فراهم کرده و از بازیکنان هم انتظار دارم در این روزها باقیمانده تلاش خود را در تمرینات افزوده و بیشتر مراقب تغذیه و استراحت خود باشند تا با یاری خداوند متعال و دعای خیر مردم آذربایجان نخستین قهرمانی فوتسال ایران را برای این منطقه به ارمغان اوریم.

تیم فوتسال دبیری تبریز در هفته بیست و چهارم لیگ برتر فوتسال کشور روز دوشنبه در تبریز میزبان تیم زمزم اصفهان است. دبیری تبریز با ۵۳ امتیاز در صدر جدول قرار دارد.

اصفهان بازی تغذیه جدول دروازه بان شهرداری عنوان قهرمانی فوتسال لیگ برتر اهواز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر