کد خبر: 162564 A

شایعه‌ای که رد شد؛

خسوس یا کشاورز را خط خواهد زد یا اینکه او را با خود به ویتنام می‌برد به شرطی که پس از پایان این بازی ها از تیم ملی خداحافظی کند.

شنیده شده محمد کشاورز بازیکن تیم ملی فوتسال کشورمان در آستانه خط خوردن از تیم ملی است.

به گزارش ایلنا، کشاورز که در لیگ گذشته با مصدومیت‌های پیاپی روبرو شد هنوز از لیگ یادگاری‌هایی با خود دارد که در عملکرد او در اردو تاثیرگذار بوده است.

وی علیرغم همراهی تیم ملی حضوری پر نشاط نداشته با این حال وزنه‌ای است که بودنش در هر شرایطی بهتر از نبودنش است. شاید همین عامل باعثشده تا خسوس در مورد او تردید داشته باشد. از سوی دیگر خط خوردن نظری و در پی آن کشاورز به شدت جو را علیه تیم ملی می‌کند و بار تجربی تیم را هم کاهش خواهد داد.

شاید این دومین عاملی باشد که خسوس را در خط زدن کشاورز مردد کرده است. در این میان شنیده می‌شود به کشاورز گفته تنها در شرایطی او را به آسیا خواهد برد که در پایان این بازی‌ها از تیم ملی خداحافظی کند، خبری که هر چند از سوی مربیان تیم ملی تایید نشد، با این حال احتمال وقوع آن کم نیست.

به عبارتی خسوس یا کشاورز را خط خواهد زد یا اینکه او را با خود به ویتنام می‌برد به شرطی که پس از پایان این بازی‌ها از تیم ملی خداحافظی کند.

مربیان تیم ملی که شاهد تمرین نکردن کشاورز با تیم بودند تنها به بهانه بالا بردن عزت او، کشاورز را به ویتنام می‌برند اما از او خواسته‌اند از تیم ملی خداحافظی کند. اتفاقی که باید با گذر زمان منتظر رخ دادن آن بود.

بازی تیم ملی فوتسال خداحافظی کشاورز پایان خط خسوس شایعه ویتنام
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر