کد خبر: 162613 A

دو بازیکن دیگر در لیست انتظار؛

اگر قدرت بهادری به جام ملت‌ها برسد و مصدومیتش کاملا برطرف شده باشد، ۲ بازیکن دیگر هم از فهرست کنار گذاشته خواهند شد، در غیر این‌صورت فقط یک بازیکن دیگر از تیم ملی خط می‌خورد.

سرپرست تیم ملی فوتسال درباره اسامی نهایی ملی‌پوشان برای حضور جام ملت‌های آسیا گفت: خیام، افشار و عالیقدر بعد از بازگشت از روسیه از تیم ملی کنار گذاشته شدند.

به گزارش ایلنا، حسین حسین‌زاده با بیان این مطلب افزود: اگر قدرت بهادری به جام ملت‌ها برسد و مصدومیتش کاملا برطرف شده باشد، ۲ بازیکن دیگر هم از فهرست کنار گذاشته خواهند شد، در غیر این‌صورت فقط یک بازیکن دیگر از تیم ملی خط می‌خورد.

گفتنی است، در حال حاضر ۱۵ بازیکن در اردوی تیم ملی فوتسال حضور دارند که از این جمع یک بازیکن خط خواهد خورد که ۲ چهره مطرح از یک تیم پر ستاره هم در بین کاندیداهای خط خوردن حضور دارند. در این میان اگر قدرت بهادری بتواند به تیم ملی برگردد ۲ بازیکن خط خواهند خورد که شانس ۲ ستاره یاد شده بیشتر خواهد شد.

گیتی‌پسند: سپهر محمدی، احمد اسماعیل‌پور، محمد کشاورز، محمد طاهری، مهدی جاوید

حفاری اهواز: علیرضا صمیمی، فرهاد توکلی

دبیری تبریز: فرهاد فخیم، بهروز جعفری

زمزم اصفهان: حمید احمدی

شهرداری تبریز: وحید شفیعی

ماهان تندیس قم: علیرضا وفایی

شهرداری ساوه: محمد شجری

نوریل روسیه: اصغر حسن‌زاده - حسین طیبی

شایان ذکر است، این رقابت‌ها از ۱۰ تا ۲۰ اردیبهشت ۹۳ در هوشی‌مینه ویتنام برگزار می‌شود و ایران در گروه دوم با تیم‌های استرالیا، چین و اندونزی همگروه شده است.

اردوی تیم ملی تیم ملی جام ملت های آسیا رقابت روسیه شهرداری فوتسال ملت اهواز اندونزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر