کد خبر: 162815 A

نمی‌خواهیم حق کسی خورده شود؛

محمد هاشم‌زاده مدعی می‌شود در تیم ملی آمادگی نفرات حرف اول و آحر را می‌زند و با هیچ‌کس خصومت شخصی ندارند که بخواهند او را خط بزنند.

شایعات اطراف تیم ملی فوتسال ایران زیاد است و بحثخداحافظی اجباری برخی از ملی‌پوشان با تجربه بالا گرفته، اما مربی تیم ملی فوتسال این شایعات را به شدت تکذیب می‌کند.

به گزارش ایلنا، محمد هاشم‌زاده مدعی می‌شود در تیم ملی آمادگی نفرات حرف اول و آحر را می‌زند و با هیچ‌کس خصومت شخصی ندارند که بخواهند او را خط بزنند.

گفت‌وگوی هاشم‌زاده با خبرنگار ایلنا را در زیر می‌خوانید:

ارودی تیم ملی در ازبکستان و روسیه چطور بود؟

خوب بود و به تمام اهدافی که دنبال می‌کردیم رسیدیم. همه بازیکنان را در این باز‌ی‌های تدارکاتی به میدان فرستادیم. در این بازی‌ها دنبال ضعف و قوت تیم ملی بودیم تا نتیجه که البته نتیحه هم خوب بود و در حال حاضر آمادگی کامل برای حضور در مسابقات را داریم و با قدرت وارد جام ملت‌های آسیا می‌شویم.

چرا مصطفی نظری از تیم ملی خط خورد؟

نظری درگیر بازی‌های تیم باشگاهی‌اش در روسیه بود و خسوس هم با کمک مربی تیم نظری و یک دوست صمیمی‌اش در روسیه صحبت کرد و به او گفتند مصطفی تازه از مصدومیت آمده و هنوز آماده نیست و دوره ریکاوری را طی می‌کند که خسوس تصمیم گرفت از ۲ گلری که آمادگی صد درصد دارند در جام ملت‌های آسیا استفاده کند.

یعنی بحثمشکلات گذشته با نظری مطرح نبود؟

نه، فقط بحثآمادگی نظری بود چون مصدومیت او برطرف شده، اما آمادگی صد در صد ندارد. اینجا تیم ملی است و هیچ مشکلی با هیچ کسی نداریم و نمی‌خواهیم حق کسی خورده شود و مشکل خاصی با نظری نداریم، حتی برای ویزای ویتنام او هم اقدام کرده بودیم و کارهای اولیه‌اش انجام شده بود، اما آمادگی کامل را نداشت. مصطفی هنوز جزو خانواده فوتسال و تیم ملی است و در دوره‌های بعد کنار تیم ملی خواهد بود.

اینکه می‌گویند با کشاورز صحبت شده تا پس از جام ملت‌ها از تیم ملی خداحافظی کند؛ صحبت دارد؟

نه؛ اصلاً چنین بحثی نیست. شخصاً به خودم اجازه نمی‌دهم در این رابطه با بازیکنی صحبت کنم چون خداخافظی یک بحثشخصی است و محمد کشاورز بازیکن دوست‌داشتنی تیم ملی است و هم از نظر اخلاقی هم فنی در سطح بالایی است و فقط یک مصدومیت جزئی دارد که تلاش می‌کنیم برطرف شود و به تیم ملی در ویتنام کمک کند.

پس شایعات حذف نظری، کشاورز و طاهری از تیم ملی صحت ندارد؟

شایعاتی وجود دارد که صحت ندارد. قبل از این مسابقات باید همه دست به دست هم بدهیم و به تیم ملی کمک کنیم. حداخافظی یک بحثکاملاً شخصی است و هیچ کسی حق ندارد در مورد خداحافظی کسی تصمیم بگیرد و این مسائلی که مطرح شده فقط شایعه است و هیچ بحثی در این زمینه نبوده است. قصد ما این است که بهترین و آماده‌ترین نفرات را به تیم ملی دعوت کنیم و هیچ خصومتی هم با هیچ بازیکنی نداریم.

ایران بازی تیم ملی جام ملت های آسیا خانواده روسیه فوتسال ملت ازبکستان ویتنام
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر