کد خبر: 164315 A

فوتسال جام ملت‌های آسیا - ویتنام؛

تیم ملی فوتسال کشورمان در نخستین گام در رقابت‌های جام ملت‌های آسیا مقابل اندونزی به یک پیروزی پر گل دست یافت.

تیم ملی فوتسال کشورمان در نخستین گام در رقابت‌های جام ملت‌های آسیا مقابل اندونزی به یک پیروزی پر گل دست یافت.

به گزارش خبرنگار ایلنا، تیم ملی فوتسال کشورمان از ساعت ۱۳:۳۰ امروز چهارشنبه در نخستین دیدار خود در چارچوب رقابت‌های فوتسال جام ملت‌های آسیا در سالن دانشگاه تون‌داک تانگ شهر هوشی‌مینه با ترکیب اولیه علی صمیمی، فرهاد توکلی، حسین طیبی، اصغر حسن‌زاده و علیرضا وفایی به مصاف تیم ملی فوتسال اندونزی رفت و موفق شد برابر حریف خود به برتری ۵-۱ دست یابد.

نیمه نخست را ایران با ۴ گل به سود خود به پایان برد. در این دیدار که با قضاوت داورانی از ژاپن برگزار شد گل‌های تیم ایران توسط حسین طیبی(۸)، فرهاد توکلی(۱۷ و ۱۸)، اصغر حسن‌زاده(۱۹) و وحید شفیعی(۳۷) به ثمر رسید. تک گل تیم اندونزی در دقیقه ۳۰ توسط سوامی وارد دروازه تیم کشورمان شد.

تیم ایران در دومین دیدار خود روز جمعه ۱۲ اردیبهشت در سالن دانشگاه تون داک تانگ از ساعت ۱۶ به مصاف تیم چین می‌رود.

آخرین بازی ملی‌پوشان فوتسال کشورمان در مرحله گروهی نیز مقابل استرالیا است که روز یکشنبه ۱۴ اردیبهشت در سالن فو تو - و رأس ساعت ۱۳:۳۰ خواهد بود. تیم کشورمان در گروه دوم این رقابت‌ها با تیم‌های اندونزی، استرالیا و چین همگروه است.

گفتنی است، از هر گروه ۲ تیم به دور یک‌چهارم نهایی صعود می‌کنند که در این مرحله ایران در صورت صعود با یکی از تیم‌های اول یا دوم گروه یک دیدار می‌کند.

تیم ملی فوتسال ایران با ۱۰ قهرمانی و ۲ عنوان سومی رکورددار جام‌ملت‌های آسیاست و ژاپن با ۲ قهرمانی، ۵ نایب قهرمانی و ۲ عنوان سومی در رده دوم و ازبکستان نیز با ۳ عنوان نایب قهرمانی و ۲ عنوان سومی در رده سوم جای دارد.

ایران بازی جام ملت های آسیا چین رقابت فوتسال ملت ازبکستان اندونزی ویتنام
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر