کد خبر: 181596 A

فوتسال دانشجویان جهان اسپانیا؛

هدایت ملی پوشان را علی صانعی و حسین صدقی به عنوان سرمربی و مربی، محمد حسین دادکان به عنوان مدیر تیم و محمدرضا پهلوان به عنوان سرپرست برعهده خواهند داشت.

ترکیب نهایی تیم فوتسال دانشجویان ایران برای شرکت در چهاردهمین دوره رقابت های فوتسال دانشجویان جهان معرفی شد.

به گزارش ایلنا، از سوی کمیته فنی ترکیب تیم فوتسال دانشجویان ایران برای شرکت در چهاردهمین دوره رقابت های فوتسال دانشجویان که در شهر مالاگا کشور اسپانیا برگزار می شود، مشخص شد.

بنابراین گزارش، تیم ملی دانشجویان را اسماعیل عباسیان مهر، حسین حیدری، بابک نصیری، سید علی کیایی، مسعود دانشور، مهران عالیقدر، بهروز جعفری، مسلم رستمی ها، مجید حاجی بنده، مجتبی حسن‌نژاد و محمد زارعی تشکیل می دهند و در صورت حل مشکل روادید مجید رضایی، حامد حسین‌زاده و محمد مهدی کوهستانی به این ترکیب اضافه خواهند شد.

همچنین هدایت ملی پوشان را علی صانعی و حسین صدقی به عنوان سرمربی و مربی، محمد حسین دادکان به عنوان مدیر تیم و محمدرضا پهلوان به عنوان سرپرست برعهده خواهند داشت.

چهاردهمین دوره مسابقات فوتسال دانشجویان جهان از ۲۲ الی ۲۹ تیرماه سال جاری در شهر مالاگا اسپانیا برگزار خواهد شد، که تیم فوتسال دانشجویان کشورمان درگروه B این رقابت ها در کنار تیم‌های اکراین، برزیل و آلمان قرار دارد.

آلمان اسپانیا اکراین برزیل تیم ملی جهان دانشجویان ایران رقابت سرپرست تیم فوتسال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر