کد خبر: 187636 A

سرمربی جدید تیم فوتسال ماهان تندیس قم گفت: از بازیکنان قمی تست می گیرم تا حق استعدادهای این شهر برای حضور در تیم فوتسال شهرشان تضییع نشود.

سرمربی جدید تیم فوتسال ماهان تندیس قم گفت: از بازیکنان قمی تست می گیرم تا حق استعدادهای این شهر برای حضور در تیم فوتسال شهرشان تضییع نشود.

به گزارش ایلنا، در مراسم معارفه امیر شمسایی، این مربی اظهار داشت: خوشحالم که دوباره به تیم فوتسال قم آمدم، اما این مرتبه با دفعه های قبل متفاوت است، زیرا یک هیئت مدیره بسیار قوی که در رأس آقای جلالی قرار دارد حامی تیم می باشد و حضور آقای شریفی به عنوان مدیرعامل نیز مطمئنا باعثرشد و موفقیت نماینده فوتسال قم خواهد شد.

وی از همان ابتدای سخنانش به بازیکنان بزرگسالان و امید فوتسال ماهان تندیس که حاضر در مراسم بود تاکید کرد: نه آقای جلالی و نه آقای شریفی از من قهرمانی خواستند، ولی همه شما خصوصیاتم را خوب می شناسید که فقط برای قهرمانی کار می کنم. شوخی و مسائل اضافی برای بیرون تمرین است و زمانی که به تمرین تیم می آیید باید بدانید فقط روی موفقیت تیم و نمایش خوب در بازی هایتان تمرکز کنید.

امیر شمسایی با تمجید از فوتسالیست های قم تصریح کرد: با اینکه ما اهل تهران هستیم اما باید واقعیت را گفت که استعداد فوتسال قم سرآمد کشور است و هیچکس نمی تواند این امر را انکار کند.

سرمربی تیم فوتسال ماهان تندیس قم ادامه داد: اینکه بخواهم از بین تمامی بازیکنان قم تیمی را ببندم، کار بسیار مشکلی است، اما سعی دارم حقی از کسی ضایع نشود و هر بازیکنی که لیاقت پوشیدن پیراهن نماینده قم را دارد، به تیم اضافه می کنم.

وی با نقل خاطره ای از زمان حضورش در فوتسال قم یادآور شد: یک روز با آقای ناصر شریفی در همین سالن هلال احمر قم بودیم و دیدیم یک هفته به مسابقات لیگ فرصت مانده و ما تنها هفت بازیکن داریم؛ ولی پس از فراخوان جذب بازیکنی که گذاشتیم، در جلسه تمرینی بعد دیدیم پنجاه بازیکن برای تست آمده اند و واقعا همه آن ها خوب بودند.

شمسایی هدف از گفتن این خاطره را درمورد طرز یارگیری برای تیم فوتسال ماهان تندیس اعلام داشت و خاطر نشان کرد: سه جلسه تست در روزهای دوشنبه، سه شنبه و پنج شنبه هفته آینده برگزار خواهیم کرد و این اطمینان را به جوانان قم می دهم که اگر در این سه جلسه خوب ظاهر شوند، به تیم ماهان تندیس اضافه می کنم.

سرمربی تیم فوتسال ماهان تندیس قم در پایان گفت: پس از برگزاری این تست ها، روز شنبه چهارم مرداد ماه جاری اولین جلسه تمرینی خود را برگزار خواهیم کرد.

بازی فوتسال قم معارفه هلال احمر هیئت مدیره شمسایی فراخوان تندیس ماهان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر