کد خبر: 201819 A

نظری به تیم ملی بر‌ می‌گردد؛

خدا را شکر با یک بازی منطقی ۳ امتیاز حساس دربی را گرفتیم. خیلی خوشحالم که بازیکنانم با تمام وجود بازی کردند. برای بازی اول از همه راضی‌ هستم.

سرمربی تاسیسات‌دریایی تاکید کرد که تیم‌ها در هفته نخست لیگ‌برتر فوتسال شکل واقعی به خود نگرفته‌اند.

به گزارش ایلنا، وحید شمسایی که تیمش در نخستین دیدار موفق شد در دربی‌تهران میثاق را با ۲ گل از پیش رو بردارد، گفت: در هفته اول هنوز تیم‌ها شکل نگرفته‌اند و گرفتن امتیاز در زمین حریف هم سخت است، اما خدا را شکر با یک بازی منطقی ۳ امتیاز حساس دربی را گرفتیم. خیلی خوشحالم که بازیکنانم با تمام وجود بازی کردند. برای بازی اول از همه راضی‌ هستم.

شمسایی افزود: میثاق تیم خوبی است که شاکله اصلی‌اش را حفظ کرده، تصور می‌کنم با گذشت زمان آنها بهتر می‌شوند چون مربیان خوبی مثل لک، هاشم‌زاده و فراشی که در تیم ملی هم در کنار هم بودند در این تیم حضور دارند.

وی با اشاره به نتایج فصل گذشته مقابل این تیم تهرانی متذکر شد: فصل‌گذشته ما با حضور خوراکچی در میثاق ۲ بازی سخت مقابل این تیم داشتیم و تیم بسیار قدرتمندی بودند و امیدوارم امسال هم زودتر در قالب‌جدید جا پیدا کنند تا تهران همچنان تیم‌های خوبی داشته باشد.

شمسایی با اشاره به درخشش مصطفی نظری در این دیدار گفت: افتخاری به من زنگ زد و گفت نظری را به تیم ملی دعوت می‌کنیم. من نوید بازگشت دوباره او به فوتسال‌ملی را می‌دهم. باید بگویم نظری یک تک ستاره با استانداردهای جهانی است که از داشتن او و همچنین بازگشتش به تیم ملی خوشحالم.

بازی تیم ملی زمین شکر فوتسال لیگ برتر تیم شمسایی امتیاز حساس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر