کد خبر: 202001 A

مهلت ۵ روزه کمیته فوتسال به مقاومت؛

در هر نشست با توجه به موضوعات مشخص شدن از مربیان و کارشناسان اهل فن فوتسال نیز دعوت کرده تا از تجربیات آنها نیز استفاده کنیم.

رئیس کمیته فوتسال از تشکیل کمیته فنی فوتسال با حضور رئیس فدراسیون خبر داد.

به گزارش ایلنا، سید رضا افتخاری درباره تشکیل کمیته فنی گفت: صبح امروز نشستی را با علی کفاشیان - رئیس فدراسیون فوتبال به همراه عباس ترابیان، حسین شمس، علی رعدی و حسن انصاری فرد برگزار کردیم تا با تائید رئیس فدراسیون از ماه های آتی، نشست های فنی فوتسال را برگزار کنیم.

وی افزود: طبق موافقت اعضا، عباس ترابیان به عنوان سخنگوی کمیته فنی فوتسال انتخاب شد تا از این پس درخصوص موارد بیان شده درکمیته فنی، از طریق وی مطرح و رسانه‌ای شود. بر همین اساس قرار است تا نشست‌های کمیته فنی حداقل هر ماه یک بار و یا حداکثر دو بار برگزار شود تا بررسی‌های لازم درخصوص مشکلات، موانع و یا هر موردی که وجود دارد، صورت بگیرد. ضمن اینکه در هر نشست با توجه به موضوعات مشخص شدن از مربیان و کارشناسان اهل فن فوتسال نیز دعوت کرده تا از تجربیات آنها نیز استفاده کنیم.

وی در پایان درخصوص لغو دیدار مقاومت البرز و شهرداری‌ساوه در هفته نخست به دلیل عدم پرداخت ورودیه بازی‌های لیگ از سوی تیم مقاومت البرز گفت: این تیم فقط تا پایان هفته‌جاری مهلت دارد تا حق ورودیه بازی‌های لیگ‌برتر را پرداخت کند در غیر این‌صورت از جدول مسابقاتی لیگ برتر فوتسال حذف خواهد شد. سپس جلسه هیات رئیسه را برگزار و برای جایگزین کردن یک تیم از لیگ دسته یک به برتر به جای مقاومت البرز تصمیم گیری خواهیم کرد.

انصاری فرد بازی های لیگ جدول رئیس فدراسیون رسانه شهرداری علی کفاشیان فوتسال لیگ برتر مشکلات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر