کد خبر: 205451 A

موقعیت‌های ما بیشتر از حریف بود؛

فدراسیون نیز باید برای داورانی که خوب سوت می‌زنند تشویقی و برای داورانی که اشتباه دارند باید تنبیهی در نظر بگیرد تا عملکردشان بهتر از این هم بشود.

سرمربی تیم فوتسال شهرداری‌ساوه تاکید کرد که موقعیت‌های تیمش بیشتر از مس سونگون بود ولی شاگردانش نتوانستند از موقعیت‌های به خوبی استفاده کنند.

به گزارش ایلنا، سید مهدی ابطحی درخصوص شکست تیمش برابر مس‌سنگون اظهار داشت: نیمه‌اول هر دو تیم موقعیت‌های خوبی داشتند، ولی موقعیت‌های تیم ما بیشتر از حریف بود. نیمه دوم حریف به خاطر میزبانی روی دروازه ما فشار آورد، ولی برنامه خاصی برای گلزنی نداشت و روی حرکات انفرادی بازیکنانش تکیه کرده بود که ما هم پیش‌بینی آن را کرده بودیم و تا لحظات آخر عملکرد خوبی داشتیم.

وی از عملکرد منتظر ابراز رضایت کرده و افزود: دروازبان ما در این مسابقه خوب بود و بازیکنانم هم نسبتا خوب بازی کردند، ولی در دقایقی از بازی تمرکز لازم را نداشتند و زمانی که باید حمله می‌کردیم حفظ توپ می‌کردند و بلعکس در زمان حفظ بازی به جلو می‌رفتند.

ابطحی به عملکرد داور بازی نیز معترض شده و تاکید کرد: داوران بازی عملکرد مثبتی داشتند، ولی در برخی صحنه‌ها مراعات میزبان را می‌کردند. در بعضی از صحنه‌های از جمله صحنه تمارض بازیکن مس خیلی خوب عمل کردند و بازیکن مس را با کارت زرد جریمه کردند، ولی در صحنه خطای‌هند رستمی‌ها بازیکن مس که باید کارت می‌گرفت و اخراج می‌شد خیلی ضعیف عمل کردند.

وی ادامه داد: واقعا باید از داور بازی پرسید چرا در آن صحنه کارت به بازیکن خاطی مس نداد؟! در کل در طی چند سال گذشته عملکرد داوران ما بهتر شده و فدراسیون نیز باید برای داورانی که خوب سوت می‌زنند تشویقی و برای داورانی که اشتباه دارند باید تنبیهی در نظر بگیرد تا عملکردشان بهتر از این هم بشود.

فوتسال سید مهدی ابطحی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر