کد خبر: 208748 A

بازی به بازی برای ما فینال است؛

مدیرعامل تیم فوتسال ماهان تندیس قم گفت: بازی به بازی برای ما فینال است و برای همین برنامه خاصی برای تمام بازی‌هایمان داریم.

مدیرعامل تیم فوتسال ماهان‌تندیس‌قم گفت: بازی به بازی برای ما فینال است و برای همین برنامه خاصی برای تمام بازی‌های خود داریم.

به گزارش ایلنا، ناصر شریفی پس از برد ۵ بر ۲ ماهان‌قم برابر پایاسازه تبریز اظهار کرد: بازیکنان ما بازی بسیار خوبی را به ویژه در نیمه دوم ارائه دادند و توانستند پیروز از زمین مسابقه خارج شوند.

وی با اشاره به اینکه وقتی جوان‌های ما داخل زمین رفتند، بزرگان ما آزاد شدند و توانستند بازی همیشگی خود را ارائه کنند، خاطرنشان کرد: ما از مربیان فهیم، دانا و بزرگی بهره می‌بریم که به خوبی بازی تیم حریف را می‌خوانند و برای مسابقه برنامه‌ریزی می‌کنند.

مدیرعامل تیم فوتسال ماهان‌قم با اشاره به اینکه در این تیم رفاقت حاکم است، افزود: همه از کادر فنی و تا بازیکنان با هم یکدل هستند و در تیم جوان شده ما بزرگ و کوچک با هم رفیق هستند.

وی جوانی تیم ماهان تندیس را مورد اشاره قرار داد و تاکید کرد: به همین دلیل ما در خانه سخت بازی می‌کنیم چون بازیکنان جوان ما در برابر تماشاگران خودی استرس دارند.

شریفی با بیان اینکه تمام بازی‌ها برای ما یک فینال است، تصریح کرد: بازی به بازی برای ما فینال است و برای همین برنامه خاصی برای تمام بازی‌هایمان داریم.

وی با اشاره به بی‌انگیزگی بازیکنان ماهان در دقایقی از این مسابقه گفت: با توجه به اینکه تیم پایاسازه تیم ته‌جدولی بود بازیکنان ما بی‌انگیزه به میدان آمدند و البته آنها بازیکنان با تجربه ما از جمله وفایی را بسته بودند، اما وقتی مربی تیم بازیکنان جوان را به داخل زمین آورد بازیکنان با تجربه ما آزاد شدند و توانستند گلزنی کنند.

وی با بیان اینکه ما در این بازی گل‌های بیشتری می‌توانستم به ثمر برسانیم، افزود: امسال چند بازیکن جوان به تیم اضافه شده، اما یکدلی بیشتر از سال‌های گذشته در تیم حاکم است.

شریفی با اشاره به اینکه من در تیم حرف اول و آخر را می‌زنم، افزود: من، امیر شمسایی و بازیکنان با هم یکدل هستیم و همه یکدیگر را قبول داریم و برای موفقیت تیم تلاش می‌کنیم.

استرس بازی زمین فوتسال قم تیم بازیکنان جوان فینال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر