کد خبر: 214716 A

هفته هشتم لیگ برتر فوتسال؛

روز دوم هفته هشتم لیگ برتر فوتسال از ساعت ۱۷ امروز با برگزاری دو بازی پیگیری شد.

روز دوم هفته هشتم لیگ برتر فوتسال از ساعت ۱۷ امروز با برگزاری دو بازی پیگیری شد.

به گزارش ایلنا، در یکی از مهمترین بازی های هفته تیم های صدر و قعرنشین جدول به مصاف هم رفتند. خوراکچی که خود را متخصص خروج تیم ها از بحران می داند، کاری کرد کارستان. دیدار تیم های شهرداری ساوه و ماهان تندیس قم با نتیجه پنج بر سه به سود شاگردان خوراکچی به اتمام رسید تا اولین باخت شاگردان شمسایی در تیم ماهان قم در مقابل اولین برد ساوه ای ها رقم بخورد.

مجتبی مریدی زاده، علی مروتی، محمد بیضایی، مصطفی ظریفیان(۲ گل) برای ساوجی ها و سعید قاسمی(۲) و علیرضا وفایی برای ماهان تندیس قم گلزنی کردند.

شهرداری ساوه در حالی به این پیروزی ارزشمند رسید که ۷ نفر از بازیکنان بومی خود را به دلیل اعتصاب در ترکیب خود نداشت.
در آخرین بازی هفته هم تیم های مقاومت البرز و میثاق تهران در یک بازی پر برخورد با برتری ۲ بر صفر تیم پایتخت نشین به پایان رسید. گل های ثانیه های پایانی بلوکی و حسن دوست باعثبرتری میثاق شد.

در این بازی حاجی بنده از میثاق با دریافت کارت قرمز از زمین بازی اخراج شد و محسن فرهمند دیگر بازیکن میثاق به دلیل برخورد شدید با بازیکن مقاومت مصدوم و به بیمارستان منتقل شد.

در پایان هفته هشتم ماهان تندیس قم با ۲۱ امتیاز از ۸ بازی در صدر قرار دارد. مس سونگون و تاسیسات دریایی نیز با ۱۷ و ۱۵ امتیاز به ترتیب در رده‌های بعدی جای دارند.

بازی بیمارستان پایتخت جدول زمین شهرداری فوتسال قم لیگ برتر تیم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر