کد خبر: 219227 A

از سوی خسوس کاندلاس؛

خسوس کاندلاس، سرمربی تیم ملی فوتسال کشورمان اسامی بازیکنان دعوت شده به اردوی این تیم برای حضور در جام جهانی کوچک فوتسال را اعلام کرد.

خسوس کاندلاس، سرمربی تیم ملی فوتسال کشورمان اسامی بازیکنان دعوت شده به اردوی این تیم برای حضور در جام جهانی کوچک فوتسال را اعلام کرد.

به گزارش ایلنا، تیم ملی فوتسال ایران اردوی دو روزه‌ای پیش از سفر به برزیل برگزار خواهد کرد که بر همین اساس، ملی‌پوشان دعوت شده باید ساعت هشت صبح روز چهارشنبه ۱۴ آبان ماه در کمپ تیم‌های ملی حضور داشته باشند.

اسامی بازیکنان دعوت شده به شرح زیر است:

علیرضا صمیمی(ملی حفاری خوزستان)، سپهر محمدی(گیتی پسند اصفهان)، فرهاد توکلی(فرش آرای‌ خراسان‌رضوی)، میثم خیام(فردوسی خراسان‌رضوی)، محمد شجری(شهرداری‌ساوه)، علیرضا وفایی(ماهان‌قم)، بهروز جعفری و وحید شفیعی(دبیری‌تبریز)، مهدی جاوید و احمد اسماعیل‌پور(گیتی‌پسند اصفهان)، محمدرضا سنگ‌سفیدی و حمید احمدی(تأسیسات دریایی‌تهران) مرتضی عزتی و سعید مومنی(مس سونگون)

لازم به ذکر است، پس از این اردو و پیش از اعزام ملی‌پوشان به برزیل دو بازیکن(در روز پنجشنبه ۱۵ آبان ماه) با نظر کادرفنی از لیست ملی‌پوشان اعزامی خط می‌خورند و تیم ملی فوتسال کشورمان ساعت ۴ بامداد روز جمعه ۱۶ آبان ماه تهران را به مقصد برزیل ترک می کند.

همچنین علی‌اصغر حسن‌زاده و حسین طیبی، دو بازیکن حاضر در لیگ روسیه به صورت مستقیم به ملی‌پوشان در سائوپائولو ملحق خواهند شد.

اردوی تیم ملی اصفهان ایران برزیل تیم های ملی جام جهانی سرمربی تیم ملی شهرداری فوتسال قم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر