کد خبر: 222757 A

/ نمایشگاه مطبوعات - غرفه ایلنا /

وی همچنین با بیان اینکه گیتی پسند بدون شک یکی از مدعیان قهرمانی خواهد بود افزود: مردم از ما انتظار قهرمانی دارند و ما نیز تلاش می کنیم برای مردم اصفهان قهرمانی را به ارمغان بیاوریم.

ملی پوش سابق فوتسال ایران معتقد است تیم ملی در رقابت های گرندپری حریف سختی ندارد و به راحتی تا فینال پیش خواهد رفت.

محمد طاهری پس از حضور در غرفه خبرگزاری ایلنا در بیستمین نمایشگاه بین المللی مطبوعات گفت: تیم هایی که در رقابت های گرندپری حضور یافته با توجه به اینکه تیم های قدرتمندی به غیر از برزیل در این دوره حضور نیافته اند کار سختی نخواهد داشت و به نظرم به راحتی به دیدار پایانی صعود می کند.

وی ادامه داد: بازیکنان جوان تیم ملی در دو دیدار دوستانه موفق شدند حریفان خود را شکست دهند و با آمادگی بالایی به رقابت های گرندپری بروند که این باعثخواهد شد در این رقابت ها نیز کار سختی در پیش نداشته باشند.

طاهری تاکید کرد: حریف اصلی ایران در گرندپری برزیل خواهد بود که فکر می کنم امسال بتوانیم رقابت خوبی با این تیم در دیدار فینال داشته باشیم.

بازیکن تیم فوتسال گیتی پسند اصفهان در مورد شرایط این تیم نیز گفت: تمرینات تیم از دیروز آغاز شده و با توجه به تعطیلات که برای سفر تیم ملی به برزیل فراهم شد بهترین موقعیت بود که به شرایط آمادگی تیم کمک کند با قدرت به رقابت های لیگ برگردد و با امید به خدا و حمایت هواداران بتوانیم از حیثیت تیم دفاع کنیم.

وی همچنین با بیان اینکه گیتی پسند بدون شک یکی از مدعیان قهرمانی خواهد بود افزود: مردم از ما انتظار قهرمانی دارند و ما نیز تلاش می کنیم برای مردم اصفهان قهرمانی را به ارمغان بیاوریم. اختلاف شش امتیازی را جبران می کنیم و با قدرت برای کسب عنوان قهرمانی رقابت خواهیم کرد.

طاهری در مورد شرایط خود نیز متذکر کرد: یک ماه و ۵ روز از میادین به دلیل مصدومیت دور بودم و خدا را شکر مصدومیت را مثبت سر گذاشتیم و دوباره به ترکیب تیم برخواهد گشت تا در کنار دیگر بازیکنان بتوانیم به موفقیت تیم کمک کنیم.

اصفهان ایران برزیل تعطیلات تیم ملی رقابت شکر کسب عنوان قهرمانی مطبوعات نمایشگاه بین المللی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر