کد خبر: 225345 A

خیلی چیز ها از او یاد گرفتم؛

ملی پوش فوتسال فرش آرا درخصوص مسابقات جایزه بزرگ برزیل ۲۰۱۴ گفت: بازی های خیلی خوبی بود به خصوص برای بازیکنان جوان تر که تجربه خوبی برای مقابله با تیم های فیزیکی و قلدر آمریکای جنوبی کسب کردند.

ملی پوش فوتسال فرش آرا در خصوص مسابقات جایزه بزرگ برزیل ۲۰۱۴ گفت: بازی های خیلی خوبی بود به خصوص برای بازیکنان جوان تر که تجربه خوبی برای مقابله با تیم های فیزیکی و قلدر آمریکای جنوبی کسب کردند.

به گزارش ایلنا، فرهاد توکلی افزود:اینکه به فینال نرفتیم فقط یک اتفاق بود. بازی در کنترل ما بود فقط از موقعیت های به وجود آمده خوب استفاده نکردیم و در اوج بد شانسی در ۲۰ ثانیه آخر گل خوردیم.

وی در خصوص کناره گیری سرمربی تیم ملی گفت: اینکه خسوس در رختکن خداحافظی کرده واقعیت ندارد تنها پس از باخت برابر کلمبیا تحت تاثیر قرار گرفت و از اینکه بچه ها در بازی به حرفش گوش نکردند و نهایتا گل خوردیم ناراحت بود. خسوس در رختکن گفت که شاید بود و نبود من فرقی نمی کند که گوش نمی کنید. اصلا حرف استعفا و خداحافظی نبوده و نیست!

توکلی با تمجید از خسوس افزود: وی مربی بزرگ با افکار بزرگی است. به شخصه خیلی چیزها از او یاد گرفتم و دید من را نسبت به مسائل فنی فوتسال تغییر داده. خوشحالم که زیر نظر چنین مربی کار می کنم.

بازی برزیل سرمربی تیم ملی فرش فوتسال کلمبیا نبود خسوس توکلی رختکن
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر