کد خبر: 229682 A

مقابل تیم‌چهارم دنیا قرار گرفتیم؛

در لیگ روسیه تیم‌ها دو روز پشت سر هم بازی می‌کنند و معمولا از لحاظ جسمانی و آمادگی بالایی که دارند در فشار قرار نمی‌گیرند.

سرمربی تیم ملی فوتسال درباره عملکرد تیم های ملی امید و بزرگسالان توضیحاتی را ارائه کرد.

به گزارش ایلنا، خسوس کاندلاس درباره عملکرد ملی پوشان بزرگسالان برابر روسیه گفت: ما مقابل تیم چهارم دنیا قرار گرفتیم. تیم روسیه بسیار پرقدرت و فیزیکی بازی کرد و توانست با اجرای برنامه پاور پلی به یک گل برسد.

وی گفت: در نیمه اول تیم ملی ایران بهتر از روسیه بود و در دقیقه ۱۹ به گل رسیدیم، اما در نیمه‌دوم هر دو تیم فرصت‌های مساوی داشته و در نهایت روسیه همانطور که در بالا اشاره کردم با اجرای برنامه پاور پلی به گل رسید. بازیکنان تیم روسیه دوندگی بالایی داشتند و ما را در فشار بازی نگاه داشته بودند. در نیمه دوم سعی کردیم به گل برسیم، اما این امر رخ نداد و در نهایت بازی با نتیجه یک بر یک به پایان رسید.

کاندلاس ادامه داد: در لیگ روسیه تیم‌ها ۲ روز پشت سر هم بازی می‌کنند و معمولا از لحاظ جسمانی و آمادگی بالایی که دارند در فشار قرار نمی‌گیرند. ما نیز باید شرایط را به گونه‌ای ایجاد کنیم که بازیکنان‌مان با افت‌جسمانی مواجه نشوند. بازی روز گذشته بسیار پرفشار بود.

سرمربی تیم ملی فوتسال در ادامه گفت: باید امروز با یک شروع خوب بازی را آغاز کنیم تا برنده باشیم. باید حمله کنیم و از کناره‌ها پر فشار تر ظاهر شویم تا به گل برسیم.

وی در پایان درباره عملکرد تیم ملی امید گفت: بازیکنان امید بسیار پر انگیزه هستند و در بازی روز گذشته عمکلرد خوبی داشتند. امروز تیم ملی امید روسیه برای پیروزی به میدان می‌آید و ما نباید این فرصت را به آنها بدهیم. روس‌ها در نیمه دوم و در ۱۰ دقیقه پایانی بازی روز گذشته به ۳ گل رسیدند و این نشان می‌دهد حریف دست و پا بسته‌ای نبوده و امروز برای انتقام به میدان می‌آیند. به بازیکنان برنامه‌هایی را که باید در زمین اجرا کنند را ارائه کرده‌ام تا عملکرد و نتیجه خوبی را شاهد باشیم.

بازی تیم ملی تیم ملی ایران تیم های ملی روسیه زمین فوتسال تیم فشار بازیکنان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر