کد خبر: 234915 A

هفته‌چهاردهم لیگ‌برتر فوتسال؛

من هم در سکونشینی غیاثی دخالتی نداشتم و گویا مربیان قبلا با هم هماهنگ کرده بودند که کدامشان روی سکو برود.

سرمربی تیم فوتسال ماهان‌قم گفت: بازیکنانم آنچه مد نظر ما بود انجام دادند و گل‌هایی که دریافت کردیم روی اشتباهات فردی بود.

به گزارش ایلنا، علیرضا رعدی پس از پایان دیدار تیم‌های ماهان‌قم و شهید منصوری در لیگ بر‌تر فوتسال که شامگاه جمعه در قم برگزار شد اظهار داشت: بازی تقریبا راضی‌کننده بود و بازیکنانم آنچه مد نظر ما بود انجام دادند و گل‌هایی که دریافت کردیم روی اشتباهات فردی بود. نمی‌توان با ۵ جلسه تمرین کودتا کرد و برای نتیجه گیری به زمان نیاز داریم و شرایط تیم با گذشت زمان باید تغییر کند.

سرمربی تیم فوتسال ماهان در مورد قهرمانی ماهان گفت: قول قهرمانی نداده و نمی‌دهم و هیچ مربی‌ای این کار را نمی‌کند زیرا قول قهرمانی دادن کار عاقلانه‌ای نیست.

رعدی در مورد سکونشینی وحید غیاثی بیان داشت: غیاثی به این دلیل روی سکو نشسته بود که قانون می‌گوید باید ۳ مربی روی نیمکت باشند و من هم در سکونشینی غیاثی دخالتی نداشتم و گویا مربیان قبلا با هم هماهنگ کرده بودند که کدامشان روی سکو برود.

وی در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران که از وی پرسید آیا بهتر نبود وحید غیاثی که شناخت بهتری از تیم داشت در کنار خود روی نیمکت قرار می‌دادید عنوان کرد: این نظر شماست اما من چنین نظری ندارم.

سرمربی تیم فوتسال ماهان‌قم در مورد فحاشی تماشاگران به ۲ بازیکن قمی شهید منصوری خاطرنشان کرد: من فحاشی تماشاگران را نشنیدم زیرا حواسم به بازی بود.

بازی فوتسال قانون قم لیگ برتر مد تماشاگران غیاثی سکونشینی دخالتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر