کد خبر: 241845 A

لیگ برتر فوتسال؛

سرمربی تیم فوتسال مس سونگون گفت: برای بازی با شهرداری ساوه آمده تر از همیشه ایم و تلاش می کنیم حریف را با خاطره ای خوش از تبریز بدرقه کنیم.

سرمربی تیم فوتسال مس سونگون گفت: برای بازی با شهرداری ساوه آمده تر از همیشه ایم و تلاش می کنیم حریف را با خاطره ای خوش از تبریز بدرقه کنیم.

به گزارش ایلنا، مس سونگون اسماعیل تقی پور با اعلام این مطلب افزود: طی ۱۰ روز گذشته از فرصت تعطیلی لیگ نهایت استفاده را برای ارتقای سطح آمادگی فنی و تاکتیکی تیم برده ایم و با انجام تمرینات منظم و فشرده و تمرین و مروز کارهای تاکتیکی و سیستم مورد نظر به آمادگی مطلوبی دست یافته ایم.

وی با اشاره به دیدار حساس این هفته تیمش برابر شهردای ساوه قعر جدولی خاطرنشان کرد: با وجود این که حریف این هفته ما با ۱۲ باخت، ضعیف ترین تیم لیگ به شمار می رود و به لحاظ نتیجه گیری ناکام ترین تیم است با این حال ما هیچ گاه شهرداری ساوه را دست کم نخواهیم گرفت و تلاش خواهیم کرد همچون بازی رفت که در زمینشان این تیم را گلباران کردیم، این بار هم در تبریز برابر حریف پیروز شویم و با بهبود تفاضل گل خود به روند موفقیت آمیز نیم فصل دوم ادامه دهیم.

سرمربی تیم فوتسال مس سونگون در پاسخ به سوالی در خصوص اظهارات کنایه آمیز سرمربی شهرداری ساوه طی روزهای اخیر تصریح کرد: بنده طی ۱۲ دوره ای که در لیگ برتر فعالیت می کنم، هیچ گاه در مقابل همکارانم در دیگر تیم ها موضعی نگرفته ام و تلاش کرده ام در زمین مسابقه توانایی های خود و تیمم را به اثبات برسانم و در بازی این هفته نیز به همین گونه رفتار خواهم کرد چراکه تیم و باشگاه مس، مجموعه ای بزرگ، حرفه ای و بی حاشیه است و من و بازیکنانم تلاش می کنیم هم در اخلاق و هم در امتیازگیری این بازی موفق و برنده باشیم.

تقی پور در عین حال گفت: غیر از بابک نصیری که به دلیل ۳ اخطاره بودن در این بازی غایب خواهد بود تمامی بازیکنان خود را در اختیار داریم و امیدوارم بازی زیبا و خوب را در روز سه شنبه شاهد باشیم.

اخلاق ارتقای سطح بازی زمین شهرداری فوتسال لیگ برتر نیم فصل دوم تیم تقی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر