کد خبر: 243729 A

برادرم و مصطفی نظری را کتک زدند؛

۴ بازیکن تیمم را به بهانه نجات دادن به رختکن بردند و در آنجا برق را خاموش کردند و آن‌ها را مورد ضرب و شتم قرار دادند. همچنین برادر من را کتک زدند و سر مصطفی نظری گلر تیم را شکستند.

سرمربی تیم فوتسال تاسیسات دریایی گفت: همه دیدند دوربین واحد مرکزی خبر خراسان‌رضوی را شکستند و فکر می‌کردند، ما اسرائیلی هستیم که این چنین جنجالی به پا کردند. آیا حق تیمم این است؟

به گزارش ایلنا، وحید شمسایی پس از اتفاقات حاشیه‌ای دیدار تیم مقابل فردوسی در هفته هجدهم لیگ برتر فوتسال در مشهد با بیان این مطلب اظهار کرد: ۴ بازیکن تیمم را به بهانه نجات دادن به رختکن بردند و در آنجا برق را خاموش کردند و آن‌ها را مورد ضرب و شتم قرار دادند. همچنین برادر من را کتک زدند و سر مصطفی نظری را شکستند.

وی متذکر شد: حق ما این است که این گونه کتک بخوریم! حتما ما آدم‌های بی‌معرفتی هستیم. سرمربی فردوسی هنوز برای این فوتسال خیلی جوان است و جالب است که عینک خود را در پایان بازی به کسی می‌دهد و به طور مستقیم این درگیری‌ها را استارت می‌زند.

شمسایی همچنین تاکید کرد: مگر کسی حق کتک زدن را دارد و ما خیلی آدم‌های خوبی بودیم که پیگیر شکایت کردن از آقایان نشدیم و به نظرم صورت مساله را پاک کنند! حداقل مرد باشید و واقعیت ماجرا را بگویید.

سرمربی تاسیسات در ادامه افزود: هیچ حرکت ناشایستی از تماشاگران فهیم مشهدی ندیدم و تنها آقایان کت شلواری موسسه فردوسی بودند که در درگیری حضور داشتند و به نظرم نباید اشتباهات خودشان را گردن دیگران بیاندازند. بالاخره پول درد بی‌درمان است و فکر می‌کنم آقایان بخواهند کارشان را این‌گونه پیش ببرند و حتی جالب است که ناظر مسابقه را هم با کادوهایی بدرقه کرده بودند!

وی همچنین خاطرنشان کرد: ناظر مسابقه به من گفت مقصر این اتفاقات تو هستم، چون در زمین مصاحبه کردی و این در شرایطی است که خبرنگاران بی‌شماری دور من را شلوغ کرده بودند و مجبور بودم با آنها مصاحبه کنم.

شمسایی با بیان اینکه اگر چاقویی در شکم یکی از بازیکنانم فرو می‌رفت، چه اتفاقی می‌افتاد و چه کسی پاسخگو بود؟ اضافه کرد: منبع موثقی به من گفت این اتفاقات از قبل برنامه‌ریزی شده بود و واقعا استرس دارم؛ چراکه یک ماه دیگر می‌خواهم به مشهد بیایم تا برابر فرش‌آرا بازی کنیم و نمی‌دانم چه اتفاقی خواهد افتاد، هرچند میزبانی فرش‌آرایی‌ها را قبول دارم و در گذشته هم بدون حاشیه نشان دادند. به آقای نعمتی توصیه می‌کنم که فوتسال هزار برد و باخت دارد و نمی‌توان در این رشته با دعوا و درگیری کارها را پیش برد.

وحید شمسایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر