کد خبر: 105921 A

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین:

شرکت تاکسی بی‌سیم " کوروش سفر " با شماره تماس ۲۴۳۸ به عنوان دومین شبکه تاکسی بی‌سیم شهر قزوین به زودی فعالیت خود را آغاز می‌کند.

ایلنا: مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین گفت: شرکت تاکسی بی‌سیم «کوروش سفر» با شماره تماس ۲۴۳۸ به عنوان دومین شبکه تاکسی بی‌سیم شهر قزوین به زودی فعالیت خود را آغاز می‌کند.

به گزارش ایلنا از قزوین، محمدحسن ایرانخواه افزود: ۲۰ شرکت حمل و نقل درون شهری فعالیت سرویس‌دهی خود را در قالب شرکت تاکسی بی‌سیم کوروش سفر به عنوان دومین شرکت تاکسی بی‌سیم با ۳۰۰ دستگاه تاکسی به زودی فعالیت خود را آغاز خواهند کرد.

وی بیان کرد: ۳۰۰ دستگاه تاکسی در این شرکت مجهز به تاکسی‌م‌تر، نرم‌افزار نقشه، ردیاب، دستگاه پرداخت الکترونیکی و GPS هستند و این شرکت تاکسی بی‌سیم با سرمایه‌گذاری شرکت کوروش سفر راه‌اندازی شده است.

ایرانخواه ادامه داد: با راه‌اندازی این شرکت علاوه بر اینکه درآمد رانندگان تا ۴۰ درصد افزایش خواهد یافت هزینه‌های آنان نیز تا ۴۰ درصد کاهش خواهد یافت.

وی با بیان اینکه این شرکت دارای رانندگان خانم و آقاست، افزود: پرداخت الکترونیکی در هنگام استفاده از خدمات شرکت تاکسی بی‌سیم کوروش سفر با تمامی کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب امکان‌پذیر است.

این مسوول بیان کرد: هدف اصلی از تاسیس این شرکت کاهش زمان سرویس دهی، کاهش هزینه‌ها، کاهش ترافیک و افزایش درآمد رانندگان بوده است.

ایرانخواه بیان کرد: کلیه رانندگان تاکسی که در شرکت حمل و نقل درون شهری در سطح شهر قزوین فعالیت می‌کنند، می‌توانند برای همکاری در این شرکت به واحد امور شرکت‌های حمل و نقل درون شهری سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین مراجعه کنند.

تاکسی ترافیک حمل و نقل درآمد سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی سرمایه گذاری شهرداری کاهش هزینه نرم افزار قزوین
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر