کد خبر: 117460 A

خانه کارگر استان قزوین:

خانه کارگر استان قزوین در آستانه سالروز ۱۳ آبان ماه - روز ملی مبارزه با استکبار جهانی - ضمن دعوت از آحاد جامعه به ویژه کارگران برای شرکت در این مراسم بیانیه منتشر کرد.

ایلنا: خانه کارگر استان قزوین در آستانه سالروز ۱۳ آبان ماه - روز ملی مبارزه با استکبار جهانی - ضمن دعوت از آحاد جامعه به ویژه کارگران برای شرکت در این مراسم بیانیه منتشر کرد.

به گزارش ایلنا از قزوین؛ در متن بیانیه خانه کارگر استان قزوین آمده است: ۱۳ آبان، بیانگر مبارزه مردم ایران اسلامی با مستکبران جهانی است، در این روز جوانان و نوجوانان ایران اسلامی، یاد و خاطره مبارزات تاریخی ملت خود با رژیم ستمشاهی و اربابان شیطانی آن را گرامی می‌دارند.

تبعید حضرت امام خمینی(ره) از ایران به ترکیه در سال ۱۳۴۳، کشتار وحشیانه دانش آموزان انقلابی و حماسه‌ساز در سال ۱۳۵۷ و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا در سال ۱۳۵۸ حوادثتاریخ سازی هستند که شعار مبارزه ایرانیان غیور را علیه قدرت‌های زورگو و سلطه جو ایجاد کرد؛ تا هم اکنون جهانیان شاهد نشر و گسترش آن به کشورهای دیگر به ویژه کشورهای اسلامی باشند.

براساس بیانیه خانه کارگر استان قزوین؛ ۱۳ آبان امسال دارای ویژگی‌ها خاصی است در حالی که رهبر معظم و فرزانه انقلاب موضوع نرمش قهرمانانه را مطرح کرده‌اند برخی از سردمداران امریکایی با لابی و فشار صهیونیزم در صدد توهین به ملت قهرمان ایران اسلامی‌اند و بی‌تردید حضور پرشور و مردمی در راهپیمایی ۱۳ آبان امسال به عنوان روز مبارزه با استکبار جهانی وظیفه هر انسان آزاده و عدالت خواه است.

بر همین اساس هیات اجرایی خانه کارگر استان قزوین ضمن دعوت از همه اقشار جامعه به ویژه کارگران و بازنشستگان استان برای حضور در راهپیمایی این روز در کلیه شهرهای استان در حمایت از آرمان‌های امام خمینی(ره) و منویات رهبر فرزانه انقلاب اسلامی همپای ملت ایران به خیابان‌ها خواهد آمد.

خانه کارگر استان قزوین
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر