کد خبر: 129089 A

نتیجه نام نویسی کاندیداهای شورای مرکزی خانه مطبوعات استان قزوین پس از بررسی های لازم به خانه مطبوعات نتیجه نهایی اعلام شد و انتخابات ۲۷ آذر برگزار می شود.

ایلنا: رئیس خانه مطبوعات استان قزوین گفت: نتیجه نام نویسی کاندیداهای شورای مرکزی خانه مطبوعات استان قزوین از ۹ تا ۱۴ آذر صورت گرفت و در ۱۷ آذر در اختیار دستگاه‌های تائید صلاحیت قرار گرفت که پس از بررسی‌های لازم در روز شنبه ۲۳ آذر به خانه مطبوعات نتیجه نهایی اعلام شد.

به گزارش ایلنا از قزوین؛ علی علیمحمدی افزود: بر این اساس افراد اعلام شده که پرونده همه آن‌ها در اختیار حراست اداره کل قرار داشت در حوزه مدیر مسولی نشریات آقایان سید عبدالعظیم موسوی، محمد رضا هادی‌پور و مجتبی ابراهیمی؛ در حوزه سردبیری محمد درافشانی و مصطفی کاظمی؛ در حوزه روز نامه‌های سراسری علی علیمحمدی، حسن رجبی و محمد قاضی جهانی؛ در حوزه خبرنگاران نشریات محلی احمد خور گامی، امیر یخچالیان، جواد غلامیان، مهدی خلیلی و سعید عاشقی؛ در حوزه رسانه‌های مجازی و خبرگزاری‌ها علیرضا خدابخش و حسین کشاورز و در حوزه بازرسان حجت السلام علی اصغر خلج، محسن رحیمی و زهرا عبدالهی مورد تائید قرار گرفتند.

وی یادآور شد: بر اساس تصمیم شورای مرکزی و هئیت نظارت، انتخابات در موئد مقرر چهارشنبه۲۷آذر ساعت ۱۵:۳۰ در سالن اجتماعات کتابخانه امام خمینی(ره) برگزار خواهد شد.

علی علیمحمدی گفت: حفظ حقوق ومنافع مشروع وقانونی وبهبود وضع اقتصادی خبرنگاران در گرو مشارکت در تعیین سرنوشت هریک از اعضاء خانه مطبوعات که کارت سال ۹۲خود را تمدید کرده‌اند در تعیین نمایندگی است که با حمایت‌های اصحاب رسانه در انتخابات معین خواهد شد.

وی افزود: امروز در سایه نظام مقدس جمهوری اسلامی که مبتنی بر ولایت فقیه است و دولت جمهوری اسلامی که در خدمت نظام اسلامی است؛ تقویت مجامع صنفی از جمله اصحاب رسانه و مطبوعات که قشر فرهیخته جامعه محسوب می‌شوند زمینه ساز جامعه‌ای دموکراسی و مدنی را فراهم خواهد کرد تا هر قشری از مجاری قانونی وصنفی خود نیاز‌های مجموعه را دنبال کند و به حق قانونی خود دست یابد.

این مسول ادامه داد: براساس یک تکلیف شغلی و حرفه‌ای از کلیه اعضاء خانه مطبوعات دعوت می‌شود تا در روز چهارشنبه۲۷ آذر ماه ساعت ۱۵:۳۰ در سالن کتابخانه امام خمینی(ره) گردهم جمع شویم و در سومین دوره انتخابات شورای مرکزی خانه مطبوعات به نمایندگانی که دغدغه مطبوعات توجه دارند و وقت کافی برای دستیابی حقوق حقه مطبوعات قائل هستند رای دهیم.

رئیس خانه مطبوعات در پایان اضافه کرد: اعضاء خانه مطبوعات که کارت سال ۹۲ خود را تمدید کرده‌اند و امکان حضور برایشان به هر دلیلی میسر نیست، می‌توانند با معرفی نماینده تام الاختیار با در اختیار قرار دادن اصل کارت تمدید شده که عضو پیوسته خانه محسوب می‌شوند در مجمع شرکت نمایند و آرای خود را به صندوق بیاندازند.

استان قزوین انتخابات جمهوری اسلامی حقوق دولت زهرا سالن اجتماعات مطبوعات نظام اسلامی نظام مقدس جمهوری اسلامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر