کد خبر: 146394 A

نهم اسفند در قزوین؛

سمینار علمی و آموزشی زبان بدن و تکنیک های نوین مذاکره یک روزه نهم اسفند در قزوین توسط کانون مه آبی با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد ارسلامی قزوین، مؤسسه آموزش عالی آزاد بهار و شهرداری قزوین برگزار می شود.

ایلنا: دبیر سمینار زبان بدن و تکنیک‌های نوین مذاکره گفت: این سمینار علمی و آموزشی یک روزه نهم اسفند در قزوین توسط کانون مه آبی با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد ارسلامی قزوین، مؤسسه آموزش عالی آزاد بهار و شهرداری قزوین برگزار می‌شود.

به گزارش ایلنا از قزوین؛ محمد نصیرلو افزود: به دنبال برگزاری موفقیت آمیز نخستین سمینار تخصصی روابط عمومی، تبلیغات و بازاریابی با رویکرد مشتری مداری، سمینار تخصصی زبان بدن و تکنیک‌های نوین مذاکره ۹ اسفند در قزوین برگزار می‌شود.

مدیر کانون تبلیغاتی مه آبی با اشاره به اینکه این سمینار از همکاری و حمایت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، مؤسسه آموزش عالی آزاد بهار، شهرداری قزوین برخوردار است گفت: رای برگزاری این سمینار از برجسته‌ترین اساتید مربوط با موضوعات سمینار دعوت به عمل آمده است.

نصیرلو اعلام کرد: به شرکت کنندگان در این سمینار گواهینامه شرکت در سمینار با اعتبار بخشی مؤسسه آموزش عالی آزاد بهار دریافت خواهند کرد.

آموزش عالی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی تبلیغات روابط عمومی شهرداری فرهنگ و ارشاد نوین سمینار قزوین تکنیک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر