کد خبر: 178366 A

مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری قزوین خبر داد؛

در ساعت ۷:۳۰ دقیقه امروز جمعه سی ام خردادماه بر اثر ترکیدگی لوله آب در خیابان راه ری، زمین به ارتفاع ۵ متر نشست و ریزش کردکه به حمداله خسارت جانی به همراه نداشت.

مجتبی منتظری، مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری قزوین گفت: در ساعت ۷:۳۰ دقیقه امروز جمعه سی ام خردادماه بر اثر ترکیدگی لوله آب در خیابان راه ری، زمین به ارتفاع ۵ متر نشست و ریزش کردکه به حمداله خسارت جانی به همراه نداشت.

به گزارش ایلنا از قزوین؛ منتظری ضمن اعلام اینکه طوقه چاه های اطراف محل نشست کرده کاملا سالم هستند خاطر نشان کرد: در ابتدای خیابان راه ری و بعد از مسجد طاق بهلول بعلت ترکیدگی لوله آب شهری، ریزش و نشست زمین رخ داده است که کارشناسان و عوامل سازمان مدیریت پسماند، آتش نشانی و شرکت آب و فاضلاب استان به همراه دیگر کارشناسان ذی‌ربط، هم‌اکنون در حال مرمت و بازسازی محل هستند.

مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری قزوین در ادامه اظهار کرد: با اعلام ریزش زمین توسط مرکز پیام سازمان کارشناسان و عوامل اجرایی در محل حادثه حاضر شدند و ضمن نصب علائم هشدار دهنده با بررسی و بازبینی چاه های محدوده از سالم بودن آنها اطمینان حاصل نموده و عدم ریزش تمامی آنها را نیز تایید کردند.

وی افزود: جهت جلوگیری از هر گونه حادثه و با توجه به ریزش و نشست این خیابان، ورودی خیابان راه ری از سمت خیابان تهران قدیم مسدود شده است که تا رفع کامل خطرات احتمالی بازگشایی نخواهد شد، لذا از کلیه رانندگان و شهروندانی که قصد عبور از این خیابان را دارند تقاضا می‌شود حسب توصیه‌های شهرداری قزوین، مسیر دیگری را برای عبور انتخاب کنند.

اخبار تکمیلی اعلام خواهد شد.

آتش نشانی زمین شرکت آب و فاضلاب شهرداری مسجد خیابان راه آب قزوین ترکیدگی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر